دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1409.7
مظنه1,889,500
18 گرم436,100
ارزش سکه4,257,044
قدیم (بهار)4,410,000
جدید (امامی)4,639,000
نیم2,380,000
ربع1,580,000

بوئینگ برای ارتش آمریکا، زیردریایی خودران می‌سازد

به نظر می‌رسد که ارتش ایالات متحده آمریکا به تازگی مسئولیت طراحی، ساخت و توسعه زیردریایی‌های پیشرفته و خودران را به شرکت هواپیماسازی بوئینگ محول کرده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

با توجه به اهمیت و محبوبیت روزافزون تکنولوژی وسایل نقلیه خودران، حالا به نظر می‌رسد که ارتش ایالات متحده آمریکا با امضای قراردادی به ارزش ۴۳ میلیارد دلار با شرکت هواپیماسازی بوئینگ، قصد دارد به تولید و توسعه ناوگان زیردریایی‌های هوشمند و خودران مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته بپردازد.

گفته می‌شود مهندسان و متخصصان زبده فعال در شرکت بوئینگ قرار است در سال‌های آینده چهار زیردریایی بدون سرنشین و هدایت کننده مجهز به فناوری هدایت خودران و هوشمند را به مرحله تولید و اجرا برسانند که بعد از آن در اختیار ارتش این کشور قرار گرفته و به منظور عملیات نظامی و افزایش قدرت دفاعی آمریکا استفاده شود.

بر اساس گزارش وب سایت popularmechanics، این زیر دریایی‌های جدید و خودران بوئینگ که تحت عنوان Orca XLUUV ساخته و توسعه داده خواهند شد، ساختاری ماژولی داشته و از قابلیت‌های متعددی نظیر کنترل از راه دور، فناوری خودران ، اتخاذ تصمیم درست خودکار در شرایط و وضعیت‌های مختلف، توزیع قدرت و انرژی ، مانور پذیری و سنسورهای گوناگون برای انجام عملیات مختلف برخوردار است.

زیردریایی بوئینگ Echo Voyager که مبنای این پروژه است، ۵۱ فوت (۱۵.۵ متر) دارد و می‌تواند به دامنه حرکتی۶۵۰۰ مایل دریایی (تقریباً ۱۲ هزار کیلومتر) دست پیدا کند.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا