سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز

تابلو طلا

  • صفحه نمايش رنگي با ظاهري گرافيکي بالاوصفحه رنگي به صورت FULL HD
  • قابل نصب در هر مکان با کمترين فضاي ممکن
  • قابليت اتصال از طريق کابل HDMI ، RGB و COMPONENT
  • راه اندازي ساده فقط با روشن شدن تلويزيون
  • به روز رساني لحظه اي تمامي قيمت ها از جمله اونس جهاني ، مظنه مثقال ،گرم 18- 24 عيار ، تمامي سکه ها و دلار در يک صفحه
نمايش قيمت طکه در تلويزيون
تابلو نمايش نرخ ارز
تابلو قيمت طلا


ضمنا شما مي توانيد علاوه بر جدول قيمت هاي ذکر شده از قيمت نفت ،پلاتينيوم ، پالاديوم ، اونس نقره ،يورو ،درهم و برابري ارزها به همراه آخرين اخبار اقتصادي صنف برخوردار باشيد.
با توجه به گرافيک بالاي تابلو شما مي توانيد نبض بازار را با تغيرات رنگ قيمت ها لمس کنيد، با بالا رفتن قيمت نسبت به دقيقه قبلي شما با رنگ سبز و طبيعتا با پايين آمدن قيمت با رنگ قرمز رو به رو خواهيد شد.
تابلو نمايش قيمت زرين با بالاترين کيفيت و فعاليت کادر مجرب قيمت ها را در حد اقل زمان از بازار و مراکز اصلي ، هر 60 ثانيه براي فعالان تابلو قيمت ها را به روز رساني مي نمايد.
تابلو نمايش قيمت زرين با عنوان و شماره تماس شما در واحد کسبي شما در کمترين زمان نصب و راه اندازي مي گردد.
تابلو نمايش قيمت زرين کمترين فضا را در واحد کسبي شما اشغال مي کند.

تابلو نمايش قيمت با ويژگي پخش موزيک و تصوير دلخواه

از ويژگي هاي منحصر به فرد اين نمونه تابلو نمايش قيمت طلا،سکه و ارز نمايش همزمان قيمت ها به همراه پخش موزيک و تصوير در يک صفحه گرافيکي مي باشد.

با نصب و فعال سازي دستگاه نمايش قيمت زرين در گالري ها و پاساژ ها قيمت هاي واحد و يکسان بر روي تابلوي شما فعال مي گردد که باعث جذب بيشتر و بالا بردن سطح اعتماد مشتري مي گردد.
اين محصول به صورت تکي و يا گروهي براي اتحاديه ها با امکانات خاص عرضه مي گردد.
شرکت زرين آماده همکاري با تمامي اتحاديه ها در سطح کشور مي باشد و در کنار فعاليت تابلو امکاناتي که براي اين محصول در نظر گرفته شده است به شرح زير مي باشد :
پنل مديريت ارسال قيمت ها به صورت نرم افزار هاي مشخص بر روي موبايل ، رايانه و ديگر پل هاي ارتباطي مسئولين اتحاديه قابل نصب و راه اندازي مي باشد.
* با تحويل پنل مديريت به مسئول مستقيم تغييرات قيمت اتحاديه ، اخبار اتحاديه ، اطلاعيه و بيانيه هاي مربوط به صنف و ديگر مرسولات قابل ارسال و نمايش بر روي تابلو نمايش فعالان مي باشد.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بيشتر با شماره 021-51042222 و 09383501385 تماس حاصل فرماييد . همچنين مي توانيد کلمه تابلو را به شماره 20003770 پيامک نماييد.
پر بازدیدترین خبرها
پر بحث ترین خبرها
نمودار قیمت طلا