1

نرم افزار حسابداری طلا

زرین از پیشگامان تولید در زمینه نرم افزار حسابداری طلا می باشد و اکنون با قریب 25 سال از فعالیت خود توانسته پاسخگوی همکاران مختلف در رسته های گوناگون طلا ، جواهر ، سکه ، صراف ، آبشده ، مجموعه های تولیدی و بنکداری باشد

شاید برای شما داستان زرین جالب باشد به صورت خلاصه به آن می پردازیم

نرم افزار زرین در سال 1371 متولد شد / مهندس فاضل معیری بنیانگذار شرکت زرین با توجه به این که در حوزه طلا فعالیت می کرد و تحصیلات تخصصی حوزه نرم افزار را آموخته بود تصمیم گرفت برای مکانیزه سازی امور صنفی خود و مدیریت حسابداری نرم افزاری را تولید کنید در آن سال ها استفاده از رایانه فوق العاده کم بود و بیشتر در دانشگاه ها برای کارهای آکادمیک و یا برای بازی استفاده می شد و در زندگی مردم فراگیر نشده بود.

ولی ایشان با پشتکار این امر را محقق کرد و اولین نرم افزار حسابداری طلا و جواهر را پایه گذاری کرد و به تدریج همکاران از وی خواستند تا این نرم افزار را در اختیارشان قرار دهد. و کم کم با پیشرفت این سیستم و ارتقاهایی که انجام شد نرم افزار به سیستمی عمومی تبدیل شد و برای استفاده همکاران مهیا شد.

در سال 1375 تازه بانک های ما سیستمی شدند و آن زمان سیستم هایی مانند سیبا (بانک ملی ) و جام ( بانک ملت ) پدید آمد. با توجه به اشراف مهندسی معیری به صنف طلا و اجرای موارد و تغییرات در خواستی همکاران به سرعت نرم افزار جای خود را میان همکاران باز کرد.

در سال 1388 نسل دوم نرم افزار حسابداری توسط مهندیسن آموزش دیده توسط مدیرعامل مجموعه و با نظارت مهندس معیری توسعه پیدا کرد و از قالب داس به ویندوز و یابهتر بگوییم قالب چندگانه ( ویندور ، مک ، لینوکس ) تبدیل شد.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط تیم R&D شرکت زبان جاوا برای توسعه سیستم انتخاب شده بود که از ویژگی های آن پایداری فوق العاده و مولتی پلتفذم بودن را مهیا می کرد. از دیگر ویژگی های نسل جدید سیستم سازگاری کامل با محیط های شبکه می باشد که به راحتی کاربران بدون اختلال همزان می توانند با سیستم فعالیت کنند.

از دیگر توفیقات این شرکت با توجه به تیم R&D قوی و بودجه ای که برای این موضوع گذاشته شد می توان به استفاده از فن آوری های نو و بومی کردن آن در صنف طلا و جواهر اشاره نمود و از جمله آنها می توان به مورادی چون اتصال ترازو به سیستم ، استفاده از پرینتر های بارکد ، استفاده از سیستم RFID در موجودی گیری جواهرات ، چاپ و صدور شناسنامه با کارت های PVC و مواردی بیشمار از این دست اشاره کرد.

و اینگونه بود که نرم افزار زرین پس از قریب به 25 سال فعالیت در بازار به سیستمی پایدار ، مطمئن ، به روز برای رسته های مختلف بنکداری ، خرده فروشی ، آبشده ، تولیدی ، صرافی ، سکه فروشی ، سازندگی تبدیل شد و افتخار زرین این است که توانسته نیاز کاربران خود را در صنف طلا و جواهر پاسخگو باشد و بزرگان این صنف برای مکانیزه سازی امور خود این مجموعه را برگزیده اند

چرا زرین

  • در زرین کیفیت پشتیبانی و همکاری کاربر حرف اول را می زند
  • سیستم زرین هر هفته به روز می شود و امکان به روز آوری خودکار در نرم افزار وجود دارد
  • زرین از جنس بازار است و بسیار ساده و روان و همچنین قدرتمند طراحی شده و هرکس که بتواند در بازار کاسبی کند می تواند با زرین به راحتی کار کند
  • سیستم پشتیبان گیری در زرین بسیار امن و حرفه ای می باشد
  • امنیت اطلاعات در زرین چند لایه بوده و بسیار تخصصی کار شده است
  • زیرساخت سیستم فوق العاده پایدار می باشد
  • برای هر گردش در نرم افزار حسابداری و هر خروجی دلیل وجود دارد و هیج موردی بدون دلیل نخواهد بود
  • گزارش های زرین فوق العاده متنوع وبرخی از آنها تحلیلی می باشد
  • سیستم هشدار برای موارد مهم حسابداری مانند چک ، آبشده ، ساخته و ... که عدم توجه به این موارد ممکن است باعث ضرر شود
  • و هزاران بخش ریز و درشت که در این نرم افزار لحاظ شده است

 

راه های ارتباطی

تلفن مرکز تماس زرین : 02151028

بخش اختصاصی نرم افزار حسابداری : 02151042333 و یا 021424833333

آدرس وب سایت www.zarrin.ir

آدرس : تهران - خیابان خیام نرسیده به چهار راه گلوبندک پ 787 ساختمان 999 ط اول واحد 13

.


موبایل
نام
نام خانوادگی
سن
شهر
شغل
جنسیت
نمودار قیمت طلا