دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
گزارش آگهی / راه کارهای مدرن؛

چگونه در بازار طلا و جواهر حضوری موفق داشته باشیم

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

دنیای امروز دنیای دیده شدن است هر کس دیده نشود محو می شود و دریای توانایی هم که باشد باید به چشم بیاید و به مخاطب فرصت دیدن ارزشهای خود را بدهد. پس حال که در قرن 21 ، قرن تکنولوژی و گستردگی اطلاعات و تنوع هنرمندان و آثارشان هستیم ، چگونه دیده شدن بیش از پیش اهمیت پیدا میکند ، این مهم فرصتی به صاحبین اثر میدهد که خود را در کنار رقبا متمایز نشان دهند و گوی سبقت را از حریفان بربایند.

این دوره که برای فعالان هنر صنعت طلا و جواهر تدارک دیده شده با نگاهی جامع به این جریان در سطح جهان و نیاز هنرمندان و فعالان این عرصه در کشور برنامه ریزی و ارائه خواهد شد .

متاسفانه شاهد آن هستیم که عموماً بعد از چرخه ی تولید که مفصلاً در کورس های مختلف آموزشی و کارگاهی بدان پرداخته شده ، چرخه ی عرضه ی محصول یا همان اثر که مهمترین حلقه در جلب نظر مخاطب می باشد با سهمی ناچیز در آموزش و توانمندی فعالان صنف مواجه است.

حل آنکه دیگر وقت انتظار کشیدن درب مغازه و امید به جذب مخاطبان کم انگیزه به خرید سر آمده چرا که در آسودگی همین مغازه دارها ، مخاطبان بالقوه در نزدیک ترین فضاهای شخصی شان در حال تعامل با همکارانی هستند که قدری جلوتر روشهای نوین اغوا گری و فروش را به کار بسته اند و تمام سهم ذهنی مخاطب را در اختیار گرفته و تسخیر کرده اند.

لذا "دوشس" قصد دارد با بیان راهکارها و واکاری نیازهای لازم برای توضیح توانمندی جذب هرچه بیشتر مخاطب و بازار هدف برگ برنده ی چرخه پس از تولید یا همان چرخه عرضه را برای هنرمندان و فعالان صنف به ارمغان آورد .

این دوره برای جامعه ی طراحان طلا و جواهر ( ایده پردازی- دستی- کامپیوتری) و تولید کنندگان و عرضه کنندگان مفید خواهد بود.

در این دوره به این سوالات پاسخ می دهیم:

-برند چیست و چطور میتوان جای خود را در بازار پیدا کنیم؟
-چگونه مخاطب خود را شناسایی ، جلب نظر و ماندگار سازیم؟
-روش های ارائه آثار با حفظ ویژگی ها و تاثیرگذاری حداکثری چیست؟
-امروز از کجا باید شروع کرد؟

"دوشس" در حوزه برندسازی ، کمک به شناخت بازار برای اعضاء صنف طلا و جواهر ، و کلیه خدمات مربوطه متشکل از عکاسی و تصویر برداری حرفه ای از جواهرات – برگزاری همایش و ایونت های تخصصی در این حوزه و تشکیل و نگهداری جامعه ای از دوستداران توانمند طلا و جواهر (مصرف کنندگان) را گردآوری کرده است.

* دومين دوره ي اين وركشاپ در تاريخ پنجشنبه ٢٦ بهمن ماه برگزار خواهد شد، براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام با شماره تماس هاي ٦٦٤٣٠٠٦٧ و ٦٦٩٣٦٧٣٩ تماس بگيريد.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا