دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1281.1
مظنه1,581,500
18 گرم365,000
ارزش سکه3,563,120
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,066,000
نیم2,156,000
ربع1,306,000

پیام تبریک فرمانده حوزه بسیج اصناف شهید صفارهرندی به هیئت مدیره ی جدید اتحادیه طلا و جواهر تهران

سایت طلا: فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهید صفارهرندی ضمن تبریک به هیئت مدیره ی جدید اتحادیه طلا و جواهر، نقره، سکه و صراف تهران بر استفاده از پتانسیل های صنفی در جهت رشد صنعت طلا و جواهر تأکید کرد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا، "حمید پویا " فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهید صفارهرندی در پیامی با مهم دانستن حضور پرشور اعضاء صنفی در انتخابات اخیر اتحادیه طلا و جواهر تهران از حضور حداکثری و حس مسئولیت پذیری منتخبین تشکر کرد.

وی ضمن توصیه به هیئت مدیره جدید برای تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری از ایشان خواست تا از پتانسیل ها و توانمندی های این صنف در جهت رفع مشکلات و همچنین ارتقاء صنفی استفاده کنند.

پیام تبریک "حاج حمید پویا" فرماندهی حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهید صفارهرندی به هیئت مدیره جدید اتحادیه طلا و جواهر تهران بدین شرح است؛

« بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت امام صادق علیه السلام می فرمایند؛ اهتمام نداشتن به امور مسلمانان موجب خروج از دایره اسلام است.

اکنون که به حول و قول الهی انتخاباتی شایسته و با شور و شعف و با حضور حداکثری اعضاء محترم صنف برگزار و منتج به انتخاب اکثریت عزیزانی گردید که مورد وثوق و اعتماد مجموعه صنف می باشند، بنده ضمن تشکر از حضور در این عرصه و حس مسئولیت پذیری عزیزان و تبریک و آرزوی توفیقات برای منتخبین بزرگوار، امیدوارم تا با استعانت از خداوند متعال و در راستای قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی و تأسی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت و مصالح عموم اعضای صنف، با درایت و اقتدار و ارج نهادن و استفاده از پتانسیل و توانمندی های صنف، خبرگان، پیشکسوتان و دلسوزان در رفع مشکلات و معضلات صنفی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نفرمایند و با همت مضاعف حسب رضای حق تعالی در جهت رسانیدن به جایگاه مطلوب و عالیه و ارتقاء سطح کیفی این صنعت قدم بردارند که انشاءالله خداوند یار و یاور عزیزان خواهد بود. »

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا