دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).
کشتی آرای به سایت طلا اعلام کرد:

رشد قیت طلا در کشور متأثر از قیمت ارز است/ قیمت سکه به بالاترین قیمت طی سالهای اخیر رسید

سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به رشد قیمت طلا و سکه در بازار این تقویت بها را متأثر از افزایش قیمت ارز عنوان کرد.

رشد قیت طلا در کشور متأثر از قیمت ارز است/ قیمت سکه به بالاترین قیمت طی سالهای اخیر رسید

محمد کشتی آرای در گفتگو با سایت طلا ضمن اعلام ثبات قیمت در بازارهای جهانی طلا گفت: امروز یکشنبه بازارهای جهانی تعطیل بود و هر اونس طلا در رقم 1277 دلار بدون تغییر باقی ماند و این در حالی بود که قیمت طلا و سکه در بازار داخل با رشد همراه بود.

وی در مورد دلایل افزایش 40 هزار تومانی قیمت سکه افزود: تنها عاملی که باعث رشد قیمت طلا و سکه شده فقط و فقط رشد قیمت ارز بوده که افزایش نرخ دلار باعث صعود قیمت ها در بازار طلا شده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران رشد قیمت سکه و رسیدن به سطح یک میلیون و دویست و نود شش تومان در نرخ امروز را بالاترین قیمت طی چند سال اخیر اعلام کرد.

کشتی آرای در مورد آینده این فلز زرد نیز به سایت طلا گفت: در سطح بین المللی به نظر نمی آید که اتفاق خاصی در حوزه سیاسی و اقتصادی پیش آید و این بازار با ثبات پیش بینی شده ولی در داخل فعلاً قیمت طلا و سکه تحت تأثیر قیمت ارز خواهد بود.

وی در مورد حجم خرید و فروش در بازار تهران نیز خاطرنشان کرد: در بازار داخل همکنون در دهه دوم محرم هستیم و حجم معاملات در بازار به حداقل خود رسیده و این بازار به نظر می رسد فقط تحت فشار عواملی چون بازار ارز باشد.

این مقام مسئول در اتحادیه طلا و جواهر در مورد وضعیت این روزهای بازار طلا ادامه داد: طبیعتاً با افزایش این چنینی در بازار دو حالت پیش می آید؛ تعدادی نیاز به خرید دارند و معمولاً می خرند تا از قیمت عقب نیافتند، ولی حرفه ای های بازار بیشتر با احتیاط معاملات خود را انجام می دهند.

انتهای پیام


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
7 4

ali57 میگه :

تاریخ: 1396/07/17 ساعت 15:31
دقیقا تکرار سناریوی سال ۹۱ در حال تکرار است
این افزایش قیمتها نهایت تا روز سخنرانی ترامپ هست
بعد از کاهش خواهیم داشت
و سکه زیر ۱۲۶۰ خواهد شد

7 8

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/07/17 ساعت 01:31
با سلام
امروز تاریخ تکرار شد . سال 91 وقتی سکه لحظه ای بالا میرفت . خیلی ها خریدار شدند و خیلی ها هم حباب بالای 100 هزار تومانی را ندیدند و شاید هم نخواستند ببینند. و تنها یک استدلال بود . همینجوری داره میره بالا . همه میخرن . ما هم میخریم. بله امروز نیز همین داستان شد. سکه ای که حتی با دلار 4000 تومانی 1200 میارزد به مرز 1300 رسید.
قصدم این نیست که بگویم کسی نخرد یا نفروشد. ولی توصیه میکنم : از یک سوراخ 2 بار گزیده نشوید. یک سئوال : کدام یک از شما امروز توانستید سکه 1296 بفروشید ؟ اگر هم میخواستید بفروشید 10- 15 هزار تومان زیر این قیمت میتوانستید بفروشید. پس نتیجه ای که میشود گرفت این است که بیشتر معاملات صوری و توسط عده ای بود که کاملا" با هم هماهنگ بودند و بطرز عجیبی با فریاد و وامصیبتها سکه را به مرز (نامریی) 1299 و 1300 رسانند.
بازار ساز اصلی شایعات است .......


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا