سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
رئیس فدرال رزرو آمریکا خبر داد ؛

وضعیت بانکی آمریکا از زمان وقوع بحران تاکنون کاملا بهبود یافته است

سایت طلا : رئیس فدرال رزرو آمریکا در اظهارات مهمی تاکید کرد: شرایط مالی بانکهای مهم و بزرگ آمریکایی از زمان وقوع بحران مالی تاکنون به طور چشمگیری بهبود یافته است.

وضعیت بانکی آمریکا از زمان وقوع بحران تاکنون کاملا بهبود یافته است

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی مارکت واچ، جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا تصریح کرد: شرایط مالی بانکهای بزرگ و مهم آمریکایی از زمان وقوع بحران مالی 2008 میلادی به طور چشمگیری بهتر شده است. فدرال رزرو آمریکا تدابیر و اقدامات مهمی را برای بهبود وضعیت بانکهای این کشور انجام داده است.

بر اساس این گزارش بحران مالی و اقتصادی آمریکا در دسامبر 2007 میلادی با ورشکستگی موسسه مالی لمن برادرز آغاز شد و این بحران سپس به سایر بانکهای آمریکایی گسترش یافت و تعداد زیادی از بانکها ورشکسته شدند.

وی در ادامه افزود: 8 بانک بزرگ و مهم آمریکایی از سال 2008 تاکنون شاهد رشد 800 میلیارد دلاری سرمایه بوده اند. ما باید به دقت تاثیر تغییراتی را که انجام می دهیم، زیر نظر داشته باشیم و نسبت به ایجاد خطرات و ریسک های جدید علیه ثبات مالی بانکهای آمریکایی کاملا هوشیار باشیم.

فدرال رزرو آمریکا در تازه ترین نشست خود در ماه دسامبر نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده است. فدرال رزرو تا پایان امسال 2 نشست دیگر در نوامبر و دسامبر برگزار خواهد کرد

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا