سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

حقوق تا ۱ میلیون تومان از مالیات معاف می‌شود

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی عصر دیروز تصویب کرد: حقوق ماهانه تا یک میلیون تومان در سال آینده از پرداخت مالیات معاف شود.

تسنیماسماعیل جلیلی عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر دیروز این کمیسیون، گفت: جلسه نوبت عصر کمیسیون تلفیق مجلس با حضور معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات برگزار شد.

وی در ادامه به مهم‌ترین مصوبات جلسه عصر دیروز کمیسیون تلفیق اشاره کرد و در این باره اظهار داشت: در این جلسه، بحث واگذاری‌ها و معادن مورد بررسی قرار گرفت که تعدادی از اعضا پیشنهاد دادند که دریافت عوارض از معادن کشور تا سقف 30 درصد افزایش یابد و درآمدهای آن به خزانه دولت واریز شود؛ این پیشنهاد نهایتاً پس از بحث و بررسی، به تصویب کمیسیون تلفیق رسید.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه به تمامی دستگاه‌ها اجازه داده شد تا اموال غیرمنقول از قبیل زمین و ساختمان را که به آن‌ها نیازی ندارند یا تغییر کاربری دهند و یا آن‌ها را بفروشند و منابعش را صرف توسعه همان شهر کنند.

جلیلی به بررسی پیشنهادات معافیت‌های مالیاتی در جلسه دیروز کمیسیون تلفیق اشاره کرد و گفت: در این جلسه، کمیسیون تصویب کرد که آن دسته از کارکنان دولت که تا سقف 12 میلیون تومان در سال حقوق دریافت می‌کنند، از مالیات معاف شوند.
نظرات
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

ازاد اندیش میگه :

تاریخ: 1392/10/24 ساعت 11:45
ما که مغازه داریم با این وضع بازار ماهی یک میلیون هم نداریم بازم از ما مالیات میگیرند فعلا همه تسهیلات برای کارمندان کاری دولت است!!!!!!!

0 0

کارگر میگه :

تاریخ: 1392/10/24 ساعت 10:56
پس تکلیف مالیات کارگران چی میشه که بعضاً تا 30 درصد هم از آنها مالیات دریافت میشه!!!؟

0 0

نازنين پاسخ می دهد :

تاریخ: 1392/10/24 ساعت 11:29
مايه تاسفه !!! اصلا روشو دارن بگن كارگري يا كارمندي يك ميليون يا كمتر حقوق ميگيره ، اون كاگر بنده خدا حداقل حداقل ماهي 600 هزار تومان بايداجاره خونه بده ، اگه با وسيله نقليه عمومي رفت آمد كنه حداقل 100 تومان خرج رفت آمدش ( فقط رفت آمد محل كار، مهموني ويا بيرون نره)، براي اين بنده خدا 300 هزارتومان خرج غذاش ميمونه ، كه ميشه روزه 10 هزارتومان ، كه اگه چهار نفر هم باشند نفري روزانه دو هزار رو پانصد تومان حق غذا خوردن داره
فكر كنم كارگران و كارمندان عزيز بايد تشكر كنند كه حق غذاشونو به عنوان ماليات پرداخت نمي كنند.

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا