سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

هشدار موسسه ناتیکسیس نسبت به کاهش قیمت طلا در سال 2020

سایت طلا : تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری ناتیکسیس بر این باورند که قیمت طلا در کوتاه مدت و میان مدت با افزایش روبرو خواهد شد ولی در بلندمدت این روند صعودی ادامه نخواهد داشت.

به گزارش کیتکو نیوز، تحلیلگران موسسه ناتیکسیس بر این باورند که تنش های سیاسی و نگرانی های اقتصادی در سطح جهان کمک زیادی کرده است تا قیمت طلا در مرز 1500 دلار تثبیت شود و به نظر می رسد روند صعودی قیمت طلا در کوتاه مدت و میان مدت ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش موسسه ناتیکسیس افزود: قیمت طلا تا پایان امسال و شش ماه نخست 2020 با افزایش روبرو می شود ولی قیمت این فلز گرانبها در شش ماه دوم 2020 میلادی با چالش جدی روبرو خواهد شد.

این بانک فرانسوی در گزارش چشم انداز بازار طلا اعلام کرده است که میانگین قیمت هر اونس طلا در سال 2019 میلادی به 1400 دلار خواهد رسید. میانگین قیمت هر اونس طلا در سه ماه پایانی امسال به 1560 دلار می رسد. میانگین قیمت طلا در سال 2020 میلادی نیز به 1420 دلار خواهد رسید.

تحلیلگران این بانک افزودند: گرچه چشم انداز بازار طلا در کوتاه مدت و میان مدت مثبت و امیدوار کننده است ولی در بلندمدت قیمت طلا در سطح کنونی نخواهد بود.

پیش بینی می شود فدرال رزرو آمریکا تا پایان امسال 2 بار دیگر نرخ بهره را کاهش خواهد داد.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا