دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلا1403.7
مظنه1,885,500
18 گرم435,200
ارزش سکه4,248,032
قدیم (بهار)4,410,000
جدید (امامی)4,630,000
نیم2,370,000
ربع1,570,000

جزئیات جلسه با مالباختگان سکه ثامن/ هیچ مجوزی برای فعالیت این شرکت ندادیم

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر اینکه این اتحادیه هیچ مجوزی برای فعالیت شرکت سکه ثامن صادر نکرد و حتی امکان صدور این مجوز را هم نداشته است، گفت: در جلسه اخیر با مالباختگان این شرکت توضیحات لازم را دادیم.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

آیت محمد ولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر : درخصوص درخواست مناظره بین وکیل مالباختگان شرکت منحله سکه ثامن و اتحادیه طلا و جواهر، اظهارداشت: چند روز پیش تعدادی از این افراد به اتحادیه آمدند و بعد از توضیحات ما متوجه شدند ما هیچ دخالتی نداشتیم.

وی افزود: تلاش این افراد برای باز پس گرفتن سرمایه از دست رفته و ناراحتی‌ آنها قابل درک است  و اگر تشخیص دادند این افراد که با انجام مناظره و یا گفت‌وگو مساله‌ یا حقیقتی مشخص می‌شود ما هم آماده هستیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر درخصوص جزئیات جلسه با مالباختگان شرکت سکه ثامن گفت: ما اطمینان دادیم که اتحادیه هیچ ارتباطی به این ماجرا ندارد و مجوزی برای شرکت سکه ثامن صادر نکرده است و اصلا نمی‌توانست و نمی‌تواند به این سایت یا شرکت مجوزی بدهد. 

محمدولی با بیان اینکه این جلسه حدود یک ساعتی طول کشید، تصریح کرد: شایعاتی وجود داشت و در این جلسه آن شایعات سوال شد؛ شایعاتی مانند اینکه بخشی از پول شرکت در اختیار اتحادیه است که ما توضیح دادیم اتحادیه هیچ ارتباط مالی و حتی شناختی از صاحب آن شرکت نداشته است.

وی تاکید کرد: بنده هم از این اتفاق ناراحت هستم و امیدوارم پرونده در قوه قضائیه به سرعت بررسی شود و در صورت امکان بخشی از دارایی این افراد بازگردد. 


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا