دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

سکه ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد/ قیمت سکه به نرخ واقعی نزدیک می‌شود

کشتی‌آرای گفت: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

محمد کشتی‌آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران در گفت‌وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت طلا و سکه اظهار کرد: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است و  این امر نشان می‌دهد قیمت سکه به نرخ واقعی خود نزدیک می‌شود.

وی افزود: افزایش قیمت دلار و یورو، بر روی قیمت طلا و سکه تأثیرگذار بوده است و این درحالی است که قیمت جهانی طلا هیچ تغییری نداشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به تقاضای بالای خرید در بازار، افزود: امروز قیمت سکه به بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافت و این امر یک رکورد قیمتی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر گرم طلا به ۴۴۲ هزار تومان افزایش قیمت داشته است، گفت: باتوجه به ایام سوگواری محرم داد و ستد‌ها کاهش یافته است، اما از روز گذشته با شروع تقاضا‌های جدید در بازار، قیمت طلا افزایش یافت.

به گفته کشتی‌آرای، قیمت طلا و سکه قابل پیش‌بینی نیست.

امروز در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم چهار میلیون و ۷۵۱ هزار تومان و سکه طرح جدید چهار میلیون و ۳۶۰ هزارتومان به فروش رسید. همچنین نیم سکه با قیمت دو میلیون و ۳۰۳ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶۶۲ هزار تومان داد و ستد شد.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا