دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

سکه ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد/ قیمت سکه به نرخ واقعی نزدیک می‌شود

کشتی‌آرای گفت: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

محمد کشتی‌آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران در گفت‌وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت طلا و سکه اظهار کرد: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است و  این امر نشان می‌دهد قیمت سکه به نرخ واقعی خود نزدیک می‌شود.

وی افزود: افزایش قیمت دلار و یورو، بر روی قیمت طلا و سکه تأثیرگذار بوده است و این درحالی است که قیمت جهانی طلا هیچ تغییری نداشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به تقاضای بالای خرید در بازار، افزود: امروز قیمت سکه به بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافت و این امر یک رکورد قیمتی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر گرم طلا به ۴۴۲ هزار تومان افزایش قیمت داشته است، گفت: باتوجه به ایام سوگواری محرم داد و ستد‌ها کاهش یافته است، اما از روز گذشته با شروع تقاضا‌های جدید در بازار، قیمت طلا افزایش یافت.

به گفته کشتی‌آرای، قیمت طلا و سکه قابل پیش‌بینی نیست.

امروز در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم چهار میلیون و ۷۵۱ هزار تومان و سکه طرح جدید چهار میلیون و ۳۶۰ هزارتومان به فروش رسید. همچنین نیم سکه با قیمت دو میلیون و ۳۰۳ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶۶۲ هزار تومان داد و ستد شد.


سایر خبر های این گروه
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا