دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

نظرسنجی کیتکو نیوز درباره ادامه روند نزولی بهای جهانی طلا

سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده نیز به روند نزولی خود ادامه می دهد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش کیتکو نیوز، سرمایه گذاران و کارشناسان اقتصادی در نظرسنجی جدید به کاهش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند.

بر اساس این گزارش این سومین بار در یک سال اخیر است که هر دو گروه شرکت کننده در نظرسنجی کیتکو نیوز پیش بینی کرده اند که قیمت جهانی طلا با کاهش روبرو خواهد شد.

18 کارشناس و تحلیلگر اقتصادی در نظرسنجی این هفته شرکت کرده اند که از این تعداد 9 نفر معادل 50 درصد اعلام کردند قیمت طلا طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت. 6 نفر معادل 33 درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند و 3 نفر معادل 17 درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

این گزارش افزود: در نظرسنجی آنلاین نیز 868 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد نیز 446 نفر معادل 51 درصد تاکید کردند قیمت طلا در روزهای آتی کاهش خواهد داشت 319 نفر دیگر معادل 37 درصد اعلام کردند قیمت طلا با افزایش روبرو می شود و 103 نفر معادل 12 درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

قیمت طلا در هفته ای که گذشت با کاهش 0.8 درصدی روبرو شده است. در نظرسنجی هفته گذشته 63 درصد کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده بودند که قیمت طلا با کاهش روبر می شود و 44 درصد سرمایه گذاران بین المللی نیز به افزایش قیمت طلا رای داده بودند.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا