دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

قیمت طلا برای دومین هفته متوالی افزایش یافت

سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش نسبی روبرو شده است.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش مارکت واچ، قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر با افزایش همراه شده است.بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا با 6 دلار افزایش به بیش از 1347 دلار رسیده است.

تشدید تنش ها بین آمریکا با روسیه و چین موجب افزایش تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا شده و این مساله تاثیر زیادی بر رشد قیمت این فلز گرانبها داشته است.

قیمت طلا در پایان مبادلات هفته ای که گذشت با رشد 0.8 درصدی روبرو شده است. این برای دومین هفته متوالی است که قیمت طلا با افزایش همراه بوده است.

به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی تنش های تجاری بین آمریکا و چین طی روزهای گذشته تاثیر زیادی بر افزایش تقاضا و قیمت طلا و سایر کالاهای راهبردی داشته است.

تنش ها بین آمریکا و روسیه نیز بر سر بحران سوریه تشدید شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که به زودی به سوریه حمله نظامی خواهد کرد. البته لحن اظهارات ترامپ اخیرا ملایم تر شده است. روسیه نسبت به هرگونه حمله نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه هشدار داده است.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

ازاد حامدی میگه :

تاریخ: 1397/01/25 ساعت 20:59
سلام-قیمت طلا و تمام جفت ارزها وسهام موجود دربازار های مالی دنیا فارغ از اخبار موجود تحت تاثیر قدرتمند وضعیت تکنیکال شون هم هستند .تحلیل فنی طی سلیان دراز ثابت کرده که قدرت زیادی داشته و روند قیمت رو بدون تحلیل فنی نمیتوان بدرستی پیش بینی کرد..اینروزا قیمت اونس بر اساس تحلیل فنی و رسم خطوط فیبو ناچی و بررسی اون براساس انواع ابزار های تکنیکال ،نزولی خواهد شد و هیجانات ناشی از اخبار سیاسی فقط نوساناتی در بازار ایجاد میکند وگرنه اولین تارگت قیمت اونس 1337 دلار و بعد از شکستن این قیمت به ترتیب 1331 و 1320 دلار. خواهند بود .واین خوشبینانه ترین حالت تحلیل فنی محسوب میشود وگرنه طبق انواع دیگری از تحلیل تکنیکال ریزش اونس تا 1311 و 937 دلار هم ادامه خواهد یافت..


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا