دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ).

عرضه گسترده سکه در تمام شعب بانک ملی/امکان تحویل «کارت سکه»

بانک مرکزی در اجرای یکسان سازی نرخ ارز و با هدف همسو سازی بازار سکه با بازار ارز، جزییات عرضه سکه به تمام متقاضیان در تمام شعب بانک ملی با سررسیدهای متفاوت را اعلام کرد.

 در راستای یکسان سازی نرخ ارز و به منظور همسان سازی بازار سکه به عنوان بازار همراستا با بازار ارز، امکان عرضه سکه به متقاضیان در تمام شعب بانک ملی ایران و با سررسیدهای متفاوت به شرح جدول ذیل فراهم خواهد شد.

از سوی دیگر، به منظور ایجاد امکانات بیشتر برای متقاضیان پیش خرید، ودیعه و نگهداری سکه های خریداری شده پس از سررسید (موعدتحویل) به صورت امانت نزد بانک ملی ایران در صورت توافق بانک و خریدار نیز فراهم خواهد بود.

علاوه بر این، در آینده نزدیک امکان جا به جایی و تبادل سکه های خریداری شده از طریق کارت سکه تحویل شده به متقاضیان به صورت الکترونیکی و از طریق دستگاه های خودپرداز بانک نیز میسر شده و از این طریق خطرات ناشی از جا به جایی و نگهداری سکه نزد متقاضیان کاهش خواهد یافت.ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

محمود میگه :

تاریخ: 1397/01/28 ساعت 19:39
برخی شایعاتی وجود دارد که بهنگام تحویل سکه مالیات بر ارزش افزوده آن ( 9درصد)نیز اخذ شود. کسی در مورد این موضوع اطلاع موثقی دارد؟

0 0

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1397/01/22 ساعت 10:55
باید کاری کنیم سکه زیر 1590 بیاد


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا