دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

قیمت طلا نزدیک به پایین ترین سطح خود در 3 هفته اخیر رسید

سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه در حالی با افزایش نسبی روبرو شده است که روز گذشته با کاهش شدید یک درصدی همراه گردید.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، قیمت طلا که روز سه شنبه با یک درصد کاهش به پایین ترین سطح خود در 3 هفته اخیر رسیده بود، امروز با افزایش نسبی مواجه شده است.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به بیش از 1329 دلار رسیده است. قیمت طلا روز سه شنبه برای لحظاتی به کمتر از 1319 دلار رسید که این پایین ترین قیمت از 11 ژانویه به شمار می رود.

بازارهای سهام در آسیا همچنان در شوک ناشی از کاهش شدید شاخص سهام بورس وال استریت قرار دارند.

به نظر می رسد فدرال رزرو آمریکا قصد دارد برای نخستین بار در سال 2018 میلادی نرخ بهره را در نشست مارس افزایش دهد. فدرال رزرو در نشست هفته گذشته خود تصمیم گرفت تا نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کند ولی پیش بینی خود نسبت به نرخ تورم را افزایش داده است.

تازه ترین آمارهای وزارت کار آمریکا نشان می دهد که اقتصاد این کشور طی ماه گذشته عملکرد خوبی در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید داشته و دستمزدها نیز با بیشترین رشد از سال 2009 میلادی روبرو شده است.

در صورتی که نرخ تورم آمریکا طی ماه های آینده افزایش یابد، فدرال رزرو مجبور به افزایش نرخ بهره خواهد بود.

البته برخی کارشناسان اقتصادی بر این باورند که سیاست های مالی دولت آمریکا به خصوص قانون کاهش مالیات ها می تواند مانع بزرگی برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده باشد.

میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر نیز با 1.44 درصد کاهش به کمتر از 829 تن رسیده است.

به نظر می رسد قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت تحت تاثیر آمارهای مهم اقتصادی آمریکا آلمان قرار خواهد داشت.

نوسانات ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی نیز تاثیر مهمی بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
1 1

بی طرف میگه :

تاریخ: 1396/11/19 ساعت 01:18
پیش فروش سکه تنها منفعتی که دارد این است که خریداران خانگی تقاضایشان در بازار کم شده و دلالانی که با خریدو فروش های صوری باعث بازار گرمی و افزایش قیمت میشدند رودست خورده و هرچقدرهم که خریدوفروش همراه با فریاد داشته باشند تقاضایی نیست......... و برای جلوگیری از شکست و ضرر بیشتر کم کم فروشنده میشوند . و به همین دلیل پیش بینی میکنم سکه حتی حباب منفی نیز بخود بگیرد. چرا که تقاضایی وجود ندارد. ولی عرضه وجود دارد.
البته این نظر شخصی است .

3 1

س . آرین میگه :

تاریخ: 1396/11/18 ساعت 12:28
از نظر من ! مقاومت سکه فردایی ! روی 1531 /جلوی افزایش بیشترو گرفته ! گنجایش زمانی تقریبا روبه اتمام هست! در صورتیکه تا عصر امروز از این مقاومت عبور نکنه! خیلی سریع!زودتر از آنچه که تصور کنید در مرحله اول سکه رو روی نرخ 1490/ میبینیم ! در ضمن افزایش و خیز امروز دلار داخلی زیاد دوام نداره و به زودی ریزش اصلی رو استارت میزنه ! انس طلا هم فعلن تصمیم به ریزش اصلاحی گرفته تا حوالی 1300!


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا