دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1280.2
مظنه1,583,500
18 گرم365,500
ارزش سکه3,567,626
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,092,000
نیم2,152,000
ربع1,311,000
موسسه سرمایه گذاری میتسوبیشی:89/90

میانگین قیمت طلا تا سه ماه پایانی امسال به 1410 دلار می رسد

سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری میتسوبیشی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا سه ماه پایانی 2018 میلادی به بیش از 1410 دلار خواهد رسید.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی اسکراپ رجیستر، جاناتان باتلر تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری میتسوبیشی تاکید کرد: اقتصاد جهانی در سال 2018 میلادی با ریسک های بزرگی روبرو است و این مساله می تواند موجب افزایش تقاضا برای طلا و سایر کالاهای راهبردی شود.

بر اساس این گزارش وی افزود: قیمت طلا امسال تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا و نرخ بهره واقعی با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد.

فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست چهارشنبه خود نرخ بهره را بدون تغییر بین 1.25 تا 1.5 درصد ثابت حفظ کرده است. فدرال رزرو ظاهرا قصد دارد نرخ بهره را طی ماه های آینده افزایش دهد.

باتلر افزود: به نظر من مسیر اتخاذ سیاست های پولی سختگیرانه از سوی فدرال رزرو آمریکا امسال کندتر از سال قبل خواهد بود و این مساله در نهایت به ضرر ارزش دلار و به نفع قیمت طلا خواهد بود.

از سوی دیگر افزایش احتمالی نرخ تورم نیز می تواند تاثیر زیادی بر افزایش تقاضا و قیمت جهانی طلا داشته باشد. به نظر  می رسد روند نزولی ارزش دلار آمریکا نیز طی ماه های آینده ادامه خواهد یافت و بهبود اوضاع اقتصادی منطقه یورو نیز در نهایت به نفع قیمت جهانی طلا خواهد بود.

باتلر اظهار داشت: قیمت طلا می تواند تحت تاثیر نگرانی ها نسبت به اوضاع مالی آمریکا و افت شاخص سهام در بازارهای بین المللی، با افزایش بیشتری روبرو شود. به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، اجرای قانون جدید کاهش مالیات ها می تواند در نهایت منجر به افزایش کسری بودجه و بدهی آمریکا شود.

وی پیش بینی کرده است که میاتگین قیمت هر اونس طلا تا سه ماه پایانی امسال به 1410 دلار خواهد رسید.

به نظر می رسد تنش های سیاسی بین المللی و ریسک های اقتصادی ناشی از افزایش بدهی های کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه نیز می تواند عامل مهمی برای افزایش قیمت طلا در ماه های آینده باشد.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا