سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
تحلیلگر ارشد اقتصادی خبر داد: فردا کار شود157.158

حملات سایبری یکی از دلایل اصلی لزوم خرید طلا است

سایت طلا : یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است که حملات سایبری در شرایط کنونی بزرگترین تهدید علیه جوامع امروزی است و به همین دلیل سرمایه گذاران بین المللی باید بخشی از سرمایه و دارایی خود را به طلا تبدیل کنند.

حملات سایبری یکی از دلایل اصلی لزوم خرید طلا است

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، مارک فابر تحلیلگر و استراتژیست ارشد اقتصادی در سخنانی تاکید کرد: من تصور نمی کنم کشوری آنقدر نادان و احمق باشد که بخواهد خاک آمریکا را اشغال کند ، به نظر من بزرگترین آسیب پذیری کشورهای مختلف به خصوص آمریکا در برابر اختلالات احتمالی در زیرساخت ها از جمله اینترنت و برق در یک شهر بزرگ مثل نیویورک است.

بر اساس این گزارش وی تصریح کرد: اشغالگری محلی از اعراب ندارد. در واقع خطر و تهدید ناشی از جنگ با تسلیحات نظامی به مراتب کمتر از خطر و تهدید ناشی از حملات سایبری و هکری است. حملات سایبری می تواند زیرساخت های مهم شهرهای بزرگی مثل نیویورک را از کار بیندازد. اگر اینترنت یا برق نیویورک قطع شود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

این تحلیلگر اقتصادی گفت: در چنین شرایط سختی، ارزش طلا غیر قابل انکار خواهد بود. در چنین شرایطی شما به یک دارایی و سرمایه فیزیکی دسترسی خواهید داشت که به عنوان وسیله مبادله از آن استفاده می شود.

وی در ادامه افزود: در صورت وقوع حملات سایبری گسترده، پول های دیچیتال جایگزین دیگر مفهوم چندانی نخواهد داشت، بدون اینترنت کسانی که پول دیجیتال در اختیار دارند، قادر به دستیابی به آن نخواهند بود.

مارک فابر گفت: البته بین کوین و سایر پول های دیجیتال یک مزیت مهم نیز دارد. اگر کسی 100 کیلوگرم طلا داشته باشد، حمل و نقل و انتقال آن بسیار دشوار است ولی اگر بیت کوین داشته باشید می توانید به راحتی در چین خرید کنید و آن را در هر کشور دیگری مورد استفاده قرار دهید.

این تحلیلگر ارشد اقتصادی به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد که همچنان به خرید طلا ادامه دهند چرا که روند قیمت این فلز گرانبها در بلندمدت کاملا صعودی خواهد بود.

وی اظهار داشت: عملکرد طلا طی سال های اخیر ناامید کننده نبوده و زمانی که با شاخص سهام نزدک مقایسه شود، طلا از سال 1999 میلادی عملکرد به مراتب بهتری داشته است.

وی افزود: انتشار و تزریق پول از سوی بانک های مرکزی جهان با هدف تحریک رشد و رونق اقتصادی، تاثیر زیادی بر افزایش نرخ تورم طی سال های آینده خواهد داشت و این عامل می تواند قیمت طلا را با افزایش چشمگیری روبرو کند.

برچسب ها :

ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
2 7

فاخته میگه :

تاریخ: 1396/05/27 ساعت 14:55
بسمه تعالى
١٣١٣
بزودى انس عدد فوق را پشت سرخواهد گذاشت و در آن صورت مقاومت كاهشى بازار خواهد شكست

4 6

استاد اعظم پاسخ می دهد :

تاریخ: 1396/05/27 ساعت 18:11
فقط بخرید
با این قیمت های پایین دروغین بازار قاچاق طلا گرم میشه
اگر این قیمتهایی که سایت زریک زده تحویل میده برای من بخرید من با 2% بیشتر ازتون میخرم

2 7

فاخته میگه :

تاریخ: 1396/05/27 ساعت 14:34
١٣١٣
بزودى انس عدد مذكور را پشت سر خواهد نهاد

0 0

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/05/27 ساعت 11:50
سکه با دلار 4000 هم از 1220 بیشتر میشه قیمت زیر 1220 دادند فقط بخرید من ازتون 1225 میخرم

5 6

استاد اعظم میگه :

تاریخ: 1396/05/27 ساعت 11:30
از هر کاهش قیمتی خرید به صورت پله ای توصیه میشود
دیگه کاهش بیشتر از این بی معنی هست و فقط بخرید
الان کلیه طلاجات با دلار 4000 تومان محاسبه شده در صورتیکه با توجه به ارزش پول و نرخ تورم دلار باید 4200 باشه و شما فقط به صورت پله ای بخرید


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا