سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

یازدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان آغاز به کار کرد

سایت طلا : یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان عصر دیروز با حضور مقامات صنفی و استانی در محل نمایشگاههای بین المللی این شهر افتتاح شد.

یازدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان آغاز به کار کرد

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا، عصر روز گذشته یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی با حضور 125 مشارکت کننده داخلی و خارجی در نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاح این نمایشگاه محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، هوشنگ شیشه بران رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان، رسول محققیان مدیرعامل شرکت نمایشگاهی اصفهان، و جمعی از مسئولین استانی و رؤسای اتحادیه طلا و جواهر سراسر کشور حضور داشتند.
این نمایشگاه که در 9 هزار و 500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می شود شرکتهایی از استان‌های تهران، اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و یزد مشارکت دارند، و نمایندگان فروش محصولات کشورهای آلمان و ژاپن نیز حضور دارند.

همچنین در این نمایشگاه در فضایی در حدود 200 متر مربع 10 شرکت ایتالیایی و یک شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین‌آلات و تجهیزات طلا و جواهر به ارائه آخرین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

 در نمایشگاه یازدهم طلا و جواهر اصفهان زیرگروه‌های ماشین‌سازی، ابزارآلات، مصنوعات طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های تزیینی، تراش سنگ‌های قیمتی، مخراج‌کاری، تجهیزات و صنایع وابسته و فعالیت‌های علمی–آموزشی مرتبط فعالیت دارند.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی از 20 تا 23 تیر ماه از ساعت 16 الی 22 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای علاقه مندان به این صنف و صنعت می باشد.
نظرات
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا