سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

یازدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان آغاز به کار کرد

سایت طلا : یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر اصفهان عصر دیروز با حضور مقامات صنفی و استانی در محل نمایشگاههای بین المللی این شهر افتتاح شد.

یازدهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان آغاز به کار کرد

به گزارش سایت طلا، عصر روز گذشته یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی با حضور 125 مشارکت کننده داخلی و خارجی در نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاح این نمایشگاه محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، هوشنگ شیشه بران رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان، رسول محققیان مدیرعامل شرکت نمایشگاهی اصفهان، و جمعی از مسئولین استانی و رؤسای اتحادیه طلا و جواهر سراسر کشور حضور داشتند.
این نمایشگاه که در 9 هزار و 500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می شود شرکتهایی از استان‌های تهران، اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و یزد مشارکت دارند، و نمایندگان فروش محصولات کشورهای آلمان و ژاپن نیز حضور دارند.

همچنین در این نمایشگاه در فضایی در حدود 200 متر مربع 10 شرکت ایتالیایی و یک شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین‌آلات و تجهیزات طلا و جواهر به ارائه آخرین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

 در نمایشگاه یازدهم طلا و جواهر اصفهان زیرگروه‌های ماشین‌سازی، ابزارآلات، مصنوعات طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های تزیینی، تراش سنگ‌های قیمتی، مخراج‌کاری، تجهیزات و صنایع وابسته و فعالیت‌های علمی–آموزشی مرتبط فعالیت دارند.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین آلات و تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی از 20 تا 23 تیر ماه از ساعت 16 الی 22 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای علاقه مندان به این صنف و صنعت می باشد.


ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا