دریافت روزانه نرخ طلا سکه و ... ( پیامکی و تلفن گویا ). جدید ترین ژورنال طلا و جواهرات
Warning Component => SEARCH | LIST
اونس طلا1281.1
مظنه1,581,500
18 گرم365,000
ارزش سکه3,563,120
قدیم (بهار)3,951,000
جدید (امامی)4,066,000
نیم2,156,000
ربع1,306,000
اداره بوجه کنگره آمریکا؛

کسری ۱.۴تریلیون دلاری بودجه آمریکا تا سال ۲۰۲۷

اداره بودجه کنگره آمریکا، کسری بودجه این کشور را تا سال ۲۰۲۷ میلادی، معادل ۵ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور اعلام کرد.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

به گزارش پایگاه خبری اسپوتنیک، اداره بودجه کنگره آمریکا پیش بینی کرد که کسری بودجه فدرال این کشور در سال جاری و آینده میلادی، کاهش پیدا کند؛ اما برآوردهای انجام گرفته حکایت از آن دارد که کسری بودجه فدرال در سال ۲۰۱۹ میلادی، به رقم بی سابقه ۶۰۱ میلیارد دلار افزایش پیدا کند.  

همچنین این نهاد پیش بینی کرد که کسری بودجه فدرال در سال جاری میلادی، ۵۵۹ میلیارد دلار باشد که معادل ۲.۹ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است؛ این در  حالی است که کسری بودجه فدرال در سال گذشته میلادی ۵۸۷ میلیارد دلار ثبت شده است.  

همچنین بررسی های صورت گرفته در این باره نشان می دهد که این رقم می تواند، تا سال ۲۰۲۷ میلادی به یک تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش یابد.  

این در حالی است که در گزارش اداره بوجه کنگره آمریکا آمده، کسری بودجه فدرال تا سال ۲۰۲۷ میلادی به ۵ درصد تولید ناخالص داخلی آمریکا باشد که رقمی معادل یک تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلار خواهد بود.  

این نهاد بین المللی اعلام کرد، افزایش هزینه در حوزه تامین اجتماعی، خدمات بهداشتی و بهره خالص، موجب کاهش درآمدها شده و در نهایت، کسری بودجه بیشتری را به همراه خواهد داشت.  

در گزارش اداره بوجه کنگره آمده که رشد اقتصادی آمریکا احتمالا در دو سال آینده، با یک روند نسبتا کندی پیش رود.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا