سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.

قیمت طلا و سکه تابع قیمت جهانی است نه آغاز ماه محرم

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در خصوص کاهش قیمت سکه و طلا در ماههای اخیر گفت: قیمت سکه و طلا در سه ماه گذشته متاثر از دو عامل کاهش نسبی نرخ ارز و ثبات آن و همچنین افت نرخ جهانی طلا بوده و در حال حاضر با توجه به آینده اقتصادی، نوسانات قیمت سکه و طلا جزئی خواهد بود.

خانه ملت

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:محمد کشتی آرای گفت: باید توجه داشت بعد از انتخابات 24 خرداد، یکی از سیاست های اقتصادی دولت جدید تثبیت نرخ ارز بوده و در این زمینه بطور نسبی موفق بوده است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر ادامه داد: تاکنون دولت یازدهم قیمت دلار را در حدود 3000 تومان تثبیت کرده است و از طرفی با توجه به بازارهای جهانی، شرایط اقتصاد دنیا نیز رو به بهبود نسبی است.

وی افزود: قیمت جهانی طلا در ماههای اخیر افت قابل ملاحظه ای داشته است و این موضوع با کاهش نسبی قیمت ارز و تثبیت آن در کشورمان همزمان شده و به کاهش نرخ سکه و طلا در بازار کشور منجر شده است.

کشتی آرای در خصوص کاهش قیمت سکه در بازار افزود: قیمت سکه در بازار در سه ماه گذشته زیر یک میلیون تومان بوده و از فاکتورهای ذکر شده تبعیت کرده است و هیچ گونه حبابی ندارد.

وی در پاسخ به این سئوال که قیمت سکه و طلا درروزهای آینده چه خواهد شد، گفت: با توجه به قیمت جهانی طلا و نرخ ارز در ماههای گذشته و همچنین چشم انداز اقتصادی دنیا، نوسان قیمتی در بازار طلا وسکه کم خواهد بود و افزایش و یا کاهش شدید و کاذب قیمت طلا و سکه در روزهای آینده منتفی است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر درباره کاهش قیمت سکه و طلا در آستانه ماه محرم یادآور شد: کاهش مقداری از قیمت سکه و طلا در آستانه ماه محرم به دلیل کاهش تقاضا بوده و طبیعی است البته همانطور که قبلا گفتم قیمت جهانی سکه و طلا متاثر از دو عامل اصلی قیمت جهانی طلا و همچنین نرخ ارز در داخل کشور است.


سایر خبر های این گروه
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

اوربیتال میگه :

تاریخ: 1392/08/13 ساعت 17:02
کاردوستی که ادعا میکنه همه ی پیش بینی هاش درست در می یاد گفته بود دوشنبه انس زیر 1300 خواهد رفت پس چی شد کار دوست
نکنه انکار میکنی؟

0 0

سلام پاسخ می دهد :

تاریخ: 1392/08/14 ساعت 13:58
دوست عزیز سلام
الان هم اونس1312 خیلی با کمتر از 1300 فاصله ای نداره. به هرحال قیمتها را حدودی میشود پیش بینی کرد. با سپاس از سایت طلا

0 0

علی میگه :

تاریخ: 1392/08/13 ساعت 15:19
دروغ نگویید فعلا دستور دارید قیمتها را پایین بیارید حالا چه جهانی بالا بره و چه پایین

0 0

کار دوست میگه :

تاریخ: 1392/08/13 ساعت 15:17
تو آذر ماه سه چهار تا کاهش سنگین در پیش داریم...سکه آخر آذر 800 تومان...این خط اینم نشون...

0 0

شایان پاسخ می دهد :

تاریخ: 1392/08/13 ساعت 20:51
جناب کاردوست طوری رفتار کن که مثل ذره بین نشوی...خیلی وقته میگویید کاهش ولی حداقل تو این مدت 100 بار بالا پایین شده . و این یعنی اینکه شما فقط یک خط را کرفته اید و

0 0

اوربیتال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1392/08/13 ساعت 17:00
کو خط کو نشون؟


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا