اونس طلا1779.8
مظنه4,949,000
18 گرم1,142,400
ارزش سکه11,150,097
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,640,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

ریزش قیمت موبایل اپل در پی رونمایی از آیفون ۱۳+جدول

در پی رونمایی از آیفون ۱۳ در ساعات گذشته روند قیمت ها در بین مدل های پایین تر این تلفن همراه کاهشی شد؛ در حال حاضر قیمت آیفون اس ای ۲۰۲۰ به ۱۱ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش سایت طلا ،در ساعات پایانی شب گذشته پس از مدت ها انتظار از مدل های آیفون ۱۳ رونمایی شد؛ این تلفن همراه در حال حاضر سخت ترین محافظ صفحه نمایش را دارد و در ۵ رنگ جدید به بازار عرضه می شود. ناچ آن به نسبت نسل های قبلی ۲۰ درصد کوچکتر شده است و چینش سخت افزار داخلی این گوشی تغییر کرده است و باتری آن بزرگتر شده و صفحه نمایش آن ۲۸ درصد روشن تر است.

  Apple iPhone 13 series

این محصول محصول جدید اپل مدل های آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی دارد که روشنایی آن ۱۲۰۰ ریت است. در این گوشی از تراشه های سری A اپل با مدل تراشه A۱۵ استفاده شده است و طبق آخرین براوردهای صورت گرفته قیمت تلفن همراه آیفون ۱۳ پرو ۹۹۹ دلار، قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس ۱۰۹۹ دلار است.

رونمایی از محصول ۲۰۲۱ آیفون اما روند قیمت ها در بازار تلفن های همراه این برند را در داخل کاهشی کرده است؛ رصد بازار حاکی از آن است که قیمت آیفون ۱۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در قبل از رونمایی آیفون ۱۳ امروز به ۲۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان رسیده است و آیفون ۱۲ پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت نیز در این مدت کاهش قیمت نزدیک به میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

سری اس ای آیفون ۲۰۲۰ نیز در این مدت کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و مدل با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی آن از ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در روز های گذشته امروز به ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و مدل با ظرفیت ۶۴ گیگابایتی آن نیز در این مدت نزدیک به یک میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

  iPhone 11

سری تلفن های همراه آیفون ۱۱ اما در این مدت بیشترین کاهش قیمت ها را تجربه کردند به طوری که آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هفته های گذشته امروز به ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

قیمت روز آیفون های موجود در بازار در جدول زیر آمده است:خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد