اونس طلا1780.1
مظنه4,953,000
18 گرم1,143,400
ارزش سکه11,159,109
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,650,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

روشی جالب برای یافتن طلای گمشده در منزل

در این گزارش برایتان توصیح داده‌ایم چه کاری انجام دهید که طلا پیدا شود و داخل کیسه جاروبرقی نیز نرود.

به گزارش سایت طلا ،برای یافتن وسایل کوچکی مانند طلا که در منزل گم شده اند می‌توانید از این روش جالب و معقول استفاده کنید.ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور با استفاده از جاروبرقی چیز‌های کوچکی مانند گوشواره‌های طلا یا انگشتر را می‌توان پیدا کرد، ولی با کمک جاروبرقی می‌توان همه چیز ریز را درون خود جای دهد.

ولی ما در اینجا تصمیم گرفتم راه حل‌های عملی به شما یاد دهیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها طلا‌های خود را بی آنکه درون کیسه زباله جاروبرقی بروند را پیدا کنید. برای این کار باید به مراحل زیر توجه کرده و آن‌ها را به کار بگیرید.

قدم اول

در نخستین قدم سر لوله باریک از جاروبرقی خود را تعیین نموده و از محکم بودن آن در جای خود و داشتن مکش لوله اطمینان مطمئن شوید.

قدم دوم

در قدم بعدی با استفاده از یک جوراب زنانه بهتر است سفید یا مشکلی (زرد یا کرم نباشد) که باید جنس نایلونی داشته باشد را سر لوله ورودی بزنید تا هر چیزی به جز گرد و خاک نتواند درون کیسه زباله جاروبرقی گردد.

قدم سوم

برای مطمئن شدن از اینکه جوراب موقع جاروکشیدن از سر لوله جدا نشود بهتر است با استفاده از یک کش پلاستیکی آن را به دور لوله محکم کنید به طوری که هم جوراب ثابت شده و هم جاروبرقی بتواند بخوبی کار مکش را انجام دهد.

قدم چهارم

در این جا برای پیدا کردن طلای گمشده خود جاروبرقی را روشن نموده و تمام جا‌های منزل را که تصور می‌کنید ممکن است که طلای گمشده در آن جا‌ها افتاده باشد را جارو بزنید.اگر طلای شما در خانه افتاده باشد با این شیوه می‌توانید آن را بیابید و زمانی که طلا با این شیوه پیدا شود خواهید دید که طلای شما در ورودی لوله روی جوراب قرار گرفته و دیگر احتیاجی به خالی نمودن کیسه زباله و جستجو در بین گرد و خاک نخواهید داشت و حتی با این شیوه می‌توانید زیر مبل و درز‌هایی که قابل دسترسی نیست را جارو کشیده و وسایل کوچک گم شده‌ی خود را به آسانی پیدا کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد