اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تاثیر مهم رمزارزها بر اونس جهانی/هفته کم نوسان برای طلا و سکه

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت اونس جهانی نسبت به اوایل هفته 12 دلار گران شد.

محمد کشتی آرای در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت: این هفته تغییرات اونس جهانی در حدود 12 دلار رو به افزایش بوده و اکنون 1777 دلار می باشد و تغییر ات هفتگی قیمت ارز نیز در حدود 450 تومان بوده و از 23700 تومان تا حدود 24150 تومان در نوسان بوده است و افزایش این دو عامل گرانی قیمت طلا و سکه را رقم زده است.


نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت : در فصل تیرماه و با نزدیک شدن به کنکور تردد در شهرها کم شده و طبیعتا تقاضا برای طلا و سکه هم کاهش یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد بعد از کنکور بازار طلا ،سکه و جواهر با رونق همراه خواهد شد.

رمزارز و طلا

کشتی آرای گفت:قبلا اونس جهانی با تغییرات تورم دلار پیش بینی می شد و با بهبود شرایط اقتصادی دنیا تغییرات افزایشی وجود داشت اما این روزها بازار رمز ارزها تاثیر عمده ای بر قیمت اونس جهانی گذاشته و با توجه به متغیرهایی که در خصوص رمز ارزها وجود دارد قیمت اونس جهانی را با سر در گمی مواجه کرده است از طرفی با تغییرات مختصری که در بازار داخلی بر قیمت ارز شاهد هستیم به نظر می رسد تغییرات هفته آینده نیز در همین حدی باشد که در این هفته وجود داشت.


کشتی آرای گفت در حال حاضر حباب سکه با 10 هزار تومان کاهش هفتگی امروز به 220 هزار تومان رسید.

قیمت طلا

تغییرات هفتگی و قیمت طلا و سکه امروز 3 تیر
محمد کشتی آرای در معاملات امروز قیمت سکه طرح قدیم را با 100 هزار تومان افزایش هفتگی 10 میلیون 200 هزار تومان ، سکه طرح جدید نیز با 100 هزار تومان افزایش 10 میلیون 350 هزار تومان ،نیم سکه با 100 تومان افزایش هفتگی 5 میلیون 600 هزار تومان و ربع سکه با 50 هزار تومان افزایش 3 میلیون 600 هزار تومان اعلام کرد.


در معاملات قیمت سکه های یک گرمی بانک مرکزی نیز با 50 هزار تومان افزایش هفتگی امروز 2 میلیون 300 هزار تومان داد و ستد شد.


امروز قیمت یک مثقال طلا با 45 هزار تومان افزایش هفتگی 4 میلیون 465 هزار تومان و قیمت یک گرم طلای 18 عیار نیز با 10 هزار تومان افزایش هفتگی به یک میلیون و 30 هزار تومان رسید.

وی در پایان گفت : این هفته ،هفته کم نوسانی برای طلا و سکه بوده است و تغییرات قیمتی ناچیز و با رکود نسبتا آرامی همراه بوده است .خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد