اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

بی‌ام‌دبلیو جدید در راه است+تصویر

شرکت بی‌ام‌دبلیو در حال گسترش خط تولید محصولات برقی خود با مدل‌های ix و X ۸ است.

داغ‌ترین شایعه در مورد این خودرو، استفاده از پیشرانه هیبریدی پلاگین با موتور V ۸ توربو است. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که خودروی موردنظر می‌تواند حدود ۷۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند. در این صورت، خودرو موردنظر با آئودی Q ۸ رقابت خواهد کرد.

شرکت بی‌ام‌دبلیو در حال گسترش خط تولید محصولات برقی خود با مدل‌های ix و X ۸ است.

نمونه دوم اخیرا مورد آزمایش قرار گرفته است و تصاویر جاسوسی از آن به ثبت رسیده‌اند. انتظار می‌رود این خودرو با تنظیمات صندلی‌های چهار و پنج نفره ارائه شود.

عکاسان جاسوسی نتوانسته‌اند تصویر خوبی از داخل خودرو داشته باشند، اما این کراس اوور می‌تواند صفحه نمایش منحنی جدید این شرکت را که شامل یک سرعت‌سنج دیجیتال ۳/ ۱۲ اینچی و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی ۹/ ۱۴ اینچی با سیستم عامل ۸ است، دریافت کند. پیشرانه هنوز تایید نشده، اما شایعات حاکی از وجود حداقل سه گزینه مختلف از جمله دو نوع پلاگین هیبریدی در X ۸ است. یکی از آن‌ها می‌تواند دارای موتور توربوشارژ ۰/ ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی و یک موتور الکتریکی و یک بسته باتری لیتیوم یونی تقریبا ۲۴ کیلووات ساعت باشد.البته داغ‌ترین شایعه در مورد این خودرو، استفاده از پیشرانه هیبریدی پلاگین با موتور V ۸ توربو است. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که خودروی موردنظر می‌تواند حدود ۷۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند. در این صورت، خودرو موردنظر با آئودی Q ۸ رقابت خواهد کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد