اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

جزئیات ثبت نام بیماران بیمه سلامت برای دریافت انسولین قلمی

معاونت درمان وزارت بهداشت در خصوص ثبت نام جهت دریافت انسولین قلمی خبر داد.

جزئیات ثبت نام بیماران بیمه سلامت برای دریافت انسولین قلمی

معاونت درمان وزارت بهداشت در خصوص ثبت نام جهت دریافت انسولین قلمی خبر داد. به منظور ساماندهی بیماران دیابتی درشرایط پاندمی و پیشگیری از ازدحام مراجعین و خطر انتقال ویروس کرونا، بیماران میتوانند با مراجعه به سامانه مدیریت بیماری های نادر (https://rda.behdasht.gov.ir) در این طرح ثبت نام کرده و جهت دریافت انسولین قلمی اقدام نمایند.

در حال حاضر اطلاعات بیماران تحت پوشش سازمان بیمه سلامت در سامانه بارگذاری و اطلاعات بالغ بر 50درصد از بیماران مصرف کننده انسولین قلمی پیش بینی شده در کشور ثبت شده است.

با اقدامات انجام شده نیازی به حضور بیمه شدگان در مراکز دیابت برای ثبت نام نیست و بیماران میتوانند با مراجعه به سامانه ذکر شده از ثبت کد ملی وصحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنند و چنانچه مشخصاتشان نیاز به اصلاح دارد آنرا اصلاح کرده و ثبت نهایی نمایند؛ در غیر اینصورت می توانند به مراکز دیابت محدوده محل سکونت خود مراجعه کرده و با ارائه مستندات پزشکی اقدام به ثبت نام در این سامانه نمایند.طرح ثبت نام بیماران دیابتی تا 20 تیرماه 1400 ادامه دارد و پس از پایان موعد، توزیع دارو فقط به بیماران ثبت نام شده در این سامانه انجام می شود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد