اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

5 مکان ترسناک دنیا که به آن پا نخواهید گذاشت

مکان هایی در گوشه و کنار دنیا قرار دارند که می توانند هر فردی را به وحشت بیندازند. برخی از این مکان ها شجاعت شما را به چالش می کشند و بعد از دیدن تصاویر آن ها شاید آرزو کنید که هیچ گاه به این مکان ها قدم نگذارید.

5 مکان ترسناک دنیا که به آن پا نخواهید گذاشت


مکان هایی در گوشه و کنار دنیا قرار دارند که می توانند هر فردی را به وحشت بیندازند و به کابوس شبانه تبدیل شوند. برخی از این مکان ها شجاعت شما را به چالش می کشند و بعد از دیدن تصاویر آن ها شاید آرزو کنید که هیچ گاه به این مکان ها قدم نگذارید.

تابوت های معلق ساگادا، فیلیپین

ساگادا روستایی کوچک در جزیره لوزون، واقع در کشور فیلیپین است. در این روستا نکته قابل توجه شکل دفن مردگان است، به این صورت که تابوت مردگان از صخره آویزان شده است. افراد محلی بر این عقیده هستند که هرچه تابوت یک فرد در ارتفاع بیشتری قرار داشته باشد به بهشت نزدیک تر است.

شهر مردگان، روسیه

روستای دارگوس که در اوستیای جنوبی واقع شده است متعلق به کشور روسیه است. نمای این روستا بسیر دلنشین است اما نکته ترسناک در این روستا اسن است که تمام خانه های آن متروکه است و جسد صاحبان آن ها با تمام وسایلشان بدون دفن شدن در این خانه ها قرار دارد.

جزیره مار، برزیل

جزیره ایلها دا کویمادا گرانده، که به جزیره مار معروف شده است بدون شک یکی از کشنده ترین و ترسناک ترین مکان های دنیا است. این جزیره کاملا با درخت پوشیده شده است و در این جزیره انواع مختفی از مار های سمی وجود دارند. به معنای دقیق تر در هر متر مربع از این جزیره 6 مار وجود دارد.

دخمه های پر از اسکلت پاریس، فرانسه

از پایان قرن 18 میلادی تا کنون باقی مانده جسد 6 میلیون انسان در تونل و گودال های پیچ در پیچی در زیر شهر پاریس دفن شده است. تخمین زده می شود که طول تمامی این تونل ها 187 تا 300 متر باشد.

جزیره عروسک ها، مکزیک

جزیره ای متروکه، که بیش از 1000 عروسک از درختان آن آویزان شده است. مردم معتقدند در سال 1950 یک فرد ولگرد شروع به جمع آوری عروسک های دور انداخته می کند و آن ها را از درختان این جزیره آویزان می کند. علت این کار او نیز این بوده است که برای آرامش روح دختربچه ای که آب های آن حوالی غرق شده است این کار را انجام داده است. این فرد نیز در سال 2011 در همان آب ها غرق شده است.خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد