اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

عکسی که بدترین ویژگی شخصیتی شما را فاش می کند

شاید این مطلب غیر ممکن بنظر برسد اما این عکس ضمیر ناخودآگاه شما را فعال می کند و بدترین ویژگی شخصیتی شما را که حتی خودتان از آن اطلاع ندارید را برایتان فاش می کند.

عکسی که بدترین ویژگی شخصیتی شما را فاش می کند


شاید این مطلب غیر ممکن بنظر برسد اما این عکس ضمیر ناخودآگاه شما را فعال می کند و بدترین ویژگی شخصیتی شما را که حتی خودتان از آن اطلاع ندارید را برایتان فاش می کند.

به عکس زیر نگاه کنید و بدون آن که بر روی آن تمرکز کنید اولین تصویری که مشاهده کردید به خاطر بسپارید و در ادامه مطلب مرتبط با آن را بخوانید.

1. سبدهای آویزان

سبد های آویزانی که توجه شما را در اولین نگاه به خود جلب کرده اند نشان دهنده این هستند که بدترین ویژگی شخصیت شما حس شوخ طبعی تان است، چرا که شوخی های شما اصلا بامزه نیستند و اگر کسی به آن ها می خندد به خاطر این است که نمی خواهد به روحیه شما آسیب برساند. البته این به معنای آن نیست که شما فرد بی مزه ای هستید، اما اصرار شما به لطيفه گفتن یا انجام دادن شوخی های سبک کمی جو موجود در جمع را عجیب می کند، بنابراین خودتان باشید و از این لطیفه های بی مزه دوری کنید، چون موقعیت های خنده دار، خودشان به سراغ شما می آیند.

2. چهره ی مرد با سبیل

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه آن شدید، چهره مرد با سبیل بود، باید بدانید که اگرچه بدترین چیز درباره شما، غرورتان است، اما شما همیشه فردی مطمئن بوده اید و این فوق العاده است. اما علاوه بر این، شما به خودتان ایمان دارید و همیشه برای انجام دادن هر کاری روی خودتان حساب می کنید. اطمینان داشتن در مورد خود بسیار خوب است، اما تصور اینکه شما در هر موقعیتی، پاسخ هر سوالی را دارید و فقط حرف شما تنها حرف درست و منطقی است، خیلی بد است. پس اگر قصد دارید با افراد دیگر ارتباط داشته باشید و یک دنیای بزرگ از دوستانتان در اطراف خود تشکیل دهید، قبل از اینکه صحبت کنید، فکر کنید و تصور نکنید که راه انتخابی شما تنها راه است.

3. مرد نوازنده عود

اگر در اولین نگاه متوجه مرد نوازنده عود شدید، بدترین ویژگی شما عصبانیت تان است. شما همیشه تصور می کنید که در حفظ کردن خونسردی خود و همچنین بیخود عصبانی شدن، بهترین عملکرد را دارید. اما این درست نیست و در حقیقت، زمان هایی هم که به فکر خودتان برخورد آرامی با دیگران دارید، در زمان دیگری از عصبانیت کاری می کنید که افراد از شما دور شوند. هر کسی، گاهی اوقات عصبانی می شود و خشم یک احساس عادی در هر انسانی است، اما اگر عصبانیت برای شما تبدیل به یک معضل شده است، نیاز است که علت این معضل را در اعماق روح خود جستجو کنید. بسیاری از علت هایی که باعث عصبانیت شما می شوند از جمله مسائلی هستند که نیازمند این واکنش شما نیستند، بنابراین به جای جوش آوردن و عصبانی شدن، سعی کنید به پیاده روی کوتاه بروید.4. شمشیر

شمشیر، نشان دهنده این است که بدترین چیز درباره شما مهارت کلامی تان است، چرا که شما هیچ زمانی از زبان خود برای گفتن چیزهای خوب استفاده نمی کنید و در عوض، از آن برای دعوا استفاده می کنید تا از مخمصه ها نجات پیدا کنید و یا از آن، در هزاران کار دیگر بهره بجویید. اگر تمایل دارید راه و روش چرب زبانی تان را عوض کنید، سعی کنید کمتر حرف بزنید و بیشتر گوش کنید و اگر به چیز هایی که دیگران می گویند گوش کنید، ممکن است دریابید که برای تأثیر گذاشتن در زندگی دیگران نیازی نیست که از چرب زبانی برای آن ها استفاده کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد