اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با اوج گرفتن کرونا، قیمت و حق بیمه طلا در هند کاهش می یابد

هند در حال مبارزه با موج عظیم COVID است.بطوریکه موج دوم به شدت بر تقاضا تأثیر گذاشته است .

به گزارش سایت طلا ،هند در حال مبارزه با موج عظیم COVID است .Harshad Ajmera، مالک JJ Gold House، یک عمده فروش در شهر کلکته. گفت: "موج دوم به شدت بر تقاضا تأثیر گذاشته است زیرا بسیاری از نمایشگاه ها به دلیل محدودیت بسته شده اند". وی افزود: " بطور ناگهانی تقاضا کاهش یافته است. مصرف کنندگان همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا حاضر نیستند از خانه های خود خارج شوند."

حق بیمه نسبت به قیمت های رسمی داخلی با احتساب 10.75٪ واردات و 3٪ عوارض فروش نسبت به 4 دلار در هفته گذشته، به حدود 2 دلار در هر اونس کاهش یافت. بر اساس گزارش رویترز، یک فروشنده مستقر در بمبئی به یک بانک واردکننده شمش گفت: "مغازه های جواهرات به دلیل تقاضای خرده فروشی ضعیف، خریدهای خود را کاهش داده اند. به نظر می رسد با توجه به افزایش موارد ویروس کرونا، تقاضا برای چند هفته آینده ضعیف باقی بماند." این قیمت در تضاد کامل با ماه گذشته (مارس) بود، در حالی که صادرات طلای ماهانه سوئیس به هند در میان افزایش تدریجی تقاضا به بالاترین میزان خود از سال 2013 رسید. در حال حاضر در چین، حق بیمه 8 تا 10 دلار از قیمت معیار طلا به 7 تا 9 دلار رسیده است.


امروز قیمت طلا پس از شروع نشست اروپا با آرامش معاملات بالاتر رفت و به زودی بهبود یافت. قیمت اخیراً سطح مقاومت در برابر 1767 دلار در هر اونس را شکست و ممکن است منطقه ای باشد که ممکن است دوباره اصلاح شود.برچسب ها :
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد