هواوی بند 6 با دو هفته شارژدهی و 96 حالت تمرین رونمایی شد

هواوی بند 6 دارای سنسور SpO2 برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون در بدن است.

به گزارش سایت طلا ،هواوی بند 6 دارای سنسور SpO2 برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون در بدن است.

هواوی بند 6 به عنوان جدیدترین گجت برای تناسب اندام از شرکت چینی روز جمعه در مالزی رونمایی شد. این بند دارای یک صفحه نمایش بزرگ امولد است و گفته می شود که دو هفته شارژدهی را ارائه می دهد. این گجت جدید دارای ویژگی هایی مانند ضربان قلب، خواب، SpO2 (اکسیژن خون) و همچنین رصد کردن استرس است. بیش ار 96 حالت تمرین در هواوی بند 6 ارائه شده است و همچنین می تواند اعلان های گوشی مانند تماس ها و پیام ها را نمایش دهد.

قیمت فروش هواوی بند 6


هواوی بند 6 در بازار مالزی 219 RM (تقریبا 3800 روپیه) قیمت دارد. این گجت در رنگ های Amber Sunrise, Forest Green, Graphite Black ارائه شده است. هواوی بند 6 از روز یکشنبه، 4 آوریل در مالزی در فروشگاه رسمی هواوی برای فروش قرار می گیرد. در دسترس بودن این گجت برای بازارهای دیگر هنوز اعلام نشده است.

هواوی بند 6

مشخصات و ویژگی های هواوی بند 6

این گجت از صفحه نمایش رنگی 1.47 اینچی امولد با نسبت 64 درصد صفحه به بدنه برخوردار است. گفته می شود هواوی بند 6 148 درصد بزرگتر از مدل قبلی خود، هواوی بند 4 است. همچنین ادعا شده است که با مصرف زیاد این بند حداکثر دو هفته شارژدهی دارد. این شرکت ادعا می کند که هواوی بند 6 تنها در 5 دقیقه این گجت را به اندازه دو روز شارژ می کند. همچنین این بند از نظارت بر ضربان قلب TruSeen 4.0 24*7 Huawei پشتیبانی می کند. این بند همچنین با ویژگی نظارت اکسیژن خون SpO2 ارائه می شود.

همچنین ویژگی ردیابی چرخه قاعدگی در این بند و همچنین توانایی کنترل موسیقی وجود دارد. اما این دو ویژگی فقط در اندروید در دسترس هستند و در iOS پشتیبانی نمی شوند. این بند بیش از 96 حالت تمرینی دارد که شامل موارد اصلی مانند دویدن، شنا، قایقرانی، تردمیل و سایر موارد است. این بند ویژگی هایی مانند نمایش اعلان برنامه ها، هشدار تماس ها و پیام های دریافتی، به روز رسانی وضعیت هوا و شاتر از راه دور برای دوربین گوشی را ارائه می دهد. این بند دارای ابعاد 43x25.4x10.99 mm و تا 50 متر در برابر آب مقاوم است. این بند از شارژ مغناطیسی پشتیبانی می کند، از بلوتوث نسخه 5.0 پشتیبانی می کند و دارای یک دکمه برای پشتیبانی از ناوبری است. همچنین با گوشی های دارای اندروید 6 یا بالاتر و iOS 9 یا بالاتر سازگار است.

بیشتر بخوانید

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است