یکی از کاربرد های خوب نوشابه که هیچکس از آن خبر نداشت !

نوشابه جدا از این که یک نوشیدنی به شمار میرود کاربرد های دیگری نیز دارد. یکی از کاربرد هایی که در اینجا به شما معرفی میشود تاکنون کمتر کسی از آن خبر داشته است.

یکی از کاربرد های خوب نوشابه که هیچکس از آن خبر نداشت !

نوشابه یکی از نوشیدنی های محبوب در دنیا به شمار میرود که همیشه بر سر سفره ها دیده و خورده میشود. این نوشیدنی گاز دار و بسیار خطرناک اما دوس داشتنی به دلیل مضراتی که دارد همیشه توسط متخصصان تغذیه بخاطر مضرات بالای آن مورد نکوهش قرار گرفته است. اما اگر از این مسئله بگذریم باید بگوییم که نوشابه را میتوانید برای مصارف دیگر نیز مورد استفاده قرار دهید.

نوشابه


شاید شما هم در جاهای دیگر دیده باشید که از نوشابه برای تمیز کردن و یا پاک کردن چیزی استفاده کنید، و اگر ندیده باشید خب توصیه میکنیم که حتما نگاهی به کابرد های آن برای تمیز کردن بیاندازید. اگر از قدرت نوشابه برای تمیز کردن بگذریم، حالا سراغ فایده نوشابه برای خوش بو کردن و یا از بین بردن بوی بد می‌رویم.

نوشابه

اگر شما هم با بوی بد یخچالتان مشکل دارید، شاید بهتر باشد که به نوشابه مراجعه کنید و از آن استفاده کنید تا به راحتی بوی بد یخچال را از بین ببرید.

بوی یخچال

برای این کار فقط لازم است کار زیر را انجام دهید :

بیشتر بخوانید

مقداری نوشابه گازدار در یک ظرف بدون در ریخته و در یخچال قرار دهید ؛ نوشابه تمامی بوهای بد مانده درون یخچال را جذب خواهد کرد.میتوانید یک قاشق غذا خوری وانیل را با یک فنجان نوشابه مخلوط کنید تا بوهای خیلی تند را هر چه زودتر از بین ببرد !


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است