جزء خوانی قرآن کریم (پخش زنده)
 

نامزد پست ریاست کمیسیون بورس آمریکا: رمز ارز ها آمده اند که تغییر ایجاد کنند !

این روز ها شاهد گرایش و یا مخالفت با ارز های دیجیتال توسط دولت مردان دنیا هستیم، هر کسی به گونه در مورد آن نظر میدهد و از برنامه های خود در زمینه کنترل و یا رشد این حوزه نظراتی را مطرح کرده اند.

نامزد پست ریاست کمیسیون بورس آمریکا: رمز ارز ها آمده اند که تغییر ایجاد کنند !

در اظهاراتی جدید حالا رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا و گزینه گزینه پیشنهادی بایدن برای تصدی پست ریاست کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در خصوص حوزه ارز های دیجیتال نظراتی را مطرح کرده است.

کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا


گری گنسلر (Gary Gensler) رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا و حالا گزینه پیشنهادی بایدن برای تصدی پست ریاست کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، گفته است که در صورت تایید صلاحت او از ترویج نوآوری و حمایت از سرمایه گذاران فعالیت خواهد کرد. او همچنین گفته است که رمز راز ها به عنوان کاتالیزوری برای ایجاد تغییرات شکل گرفته اند.

گری گنسلر

حالا اظهارات گنسلر این سوال را مطرح می‌کند که کنگره و کمیسیون اوراق بهادار آمریکا در جهت ایجاد محیط تجاری پیشرفته و پیشرو برای ارز های دیجیتال چه اقداماتی انجام خواهند داد.

گنسلر با اشاره به دوران تدریس خود در دانشگاه MIT گفت:

بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال به عنوان کاتالیزوری برای تغییر به وجود آمده اند. و باید نسبت به پذیرش آنها اقدام و فضایی را برای فعالیت رو به رشد آنها فراهم کرد. اما مسئله مهم تر این است که چگونه از سرمایه کسانی که در این فضا سرمایه گذاری میکنند حفاظت کرد.

گری گنسلر در ادامه گفت که :در صورت تأیید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار نه تنها در جهت ترویج نوآوری با دیگران همکاری خواهم کرد، بلکه مهم‌‌تر از آن حمایت از سرمایه‌گذاران را تضمین خواهم کرد.

بیت کوین

او همچنین گفت : ما به رشد فناوری های جدید متعهد هستیم و از طرفی دیگر لازم است که حتما از سرمایه کسانی که در حوزه سرمایه گذاری میکنند نیز حمایت کنیم.گری گنسلر پس از حضور به عنوان مشاور در کمپین انتخاباتی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا ، اواسط ماه ژانویه به‌طور رسمی برای ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار نامزد شد.


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است