سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1856.2
مظنه4,437,000
18 گرم1,024,200
ارزش سکه9,996,561
قدیم (بهار)10,000,000
جدید (امامی)10,545,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با این شش کار خطوط روی گردن خود را از بین ببرید

خطوط روی گردن یکی از چیز هایی هستند که می توانند سن شما را بسیار افزایش داده و در دنیای امروز به واسته یکجا نشینی های مکرر و استفاده از دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی موبایل بسیار رایج شده اند. با این شش کار خطوط روی گردن خود را از بین ببرید.

با این شش کار خطوط روی گردن خود را از بین ببرید


خطوط روی گردن یکی از چیز هایی هستند که می توانند سن شما را بسیار افزایش داده و در دنیای امروز به واسته یکجا نشینی های مکرر و استفاده از دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی موبایل بسیار رایج شده اند. با این شش کار خطوط روی گردن خود را از بین ببرید.

اگرچه گردن یک قسمت بسیار حساس و مهم بدن می باشد اما در بسیاری از اوقات مراقبت از آن را فرآموش می کنیم. در نتیجه چین و چروک های زیاد و خطوط روی گردن ایجاد شده که می توانند سن شما را به شکل قابل توجهی زیاد نشان دهند.

برای خلاص شدن از خطوط روی گردن برخی تمرینات ساده وجود دارد که می توانید آنها را در خانه انجام دهید. در ادامه این تمرینات را به شما خواهیم گفت.

1. اولین و مهم ترین کار استفاده از تلفن همراه و یاران به شکل صحیح است. سعی کنید در هنگام استفاده از این وسایل سر خود را خم نکرده و گردنتان را راست نگه دارید.

2. از برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف برای تصحیح حالت های سر و گردن خود استفاده کنید.

3. هیچگاه فراموش نکنید که روزانه گردن خود را به همراه صورتتان شسته و تمیز کنید.

4. هفته ای یک تا دو بار پوست گردن را مانند دیگر بخش های بدن و یا صورت لایه برداری کنید تا سلول های مرده ان از بین بروند. توجه داشته باشید که این کار را با ملایمت انجام داده تا پوست گردنتان آسیب وارد نکنید.

5. از کرم های ریتنوئید استفاده کنید. بالا ترین دوز که می توانید بدون نسخه پزشک تهیه کنید دو درصد است و بیش از پیشنهاد نمی شود. سعی کنید هر دو روز یک بار از این کرم به میزان کم استفاده کنید. یادتان باشد که استفاده زیاد از این کرم می تواند باعث خشکی پوست شود پس مراقب باشید.

6. حرکات ورزشی یوگا گردن انجام بدهید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا