سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
محمد کشتی آرای

بانوان با لباس‌های مشکی علاقه به استفاده از زیورآلات به ویژه طلا دارند

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به کاهش تقاضا برای خرید طلا در سال جاری گفت: بخشی از این کاهش تقاضا به دلیل برگزار نشدن مراسم‌های ترحیم، عزاداری و ختم است

برگزار نشدن مراسم‌های ختم باعث کاهش تقاضا برای خرید طلا شد

به گزارش سایت طلا ،محمد کشتی‌آرای درباره کاهش تقاضا برای خرید طلا و جواهر در طول یکسال گذشته اظهار داشت: تقاضا برای خرید طلا به دلیل افزایش قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید مردم بسیار کاهش یافته است به طوری که از ابتدای سال تا کنون در بازار مصرف طلا با کاهش حدود 40 درصدی مواجه شدیم.

"بانوان با لباس‌های مشکی علاقه به استفاده از زیورآلات به ویژه طلا دارند."

وی با بیان اینکه این مشتریان به سمت بازار نقره رفته‌اند، گفت: کوچ از بازار طلا به نقره بیشتر از سوی قشر جوان بوده است و جوانان به دلیل اینکه قدرت خرید طلا را ندارند، به سمت خرید نقره می‌روند.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: به دنبال عدم برگزاری مراسم‌های متعدد مربوط به ازدواج مانند عقد، عروسی، حنابندان و ... تقاضا برای خرید انواع زیورالات از جمله مصنوعات طلا کاهش یافته است.

محمد کشتی آرای

کشتی‌آرای با بیان اینکه حتی بخشی از این کاهش تقاضا برای خرید طلا به دلیل برگزار نشدن مراسم‌های ترحیم، عزاداری و ختم است، افزود: بانوان با لباس‌های مشکی علاقه به استفاده از زیورآلات به ویژه طلا دارند.

وی گفت: بخشی از مشتریان، بانوانی بودند که فقط برای شرکت در این مراسم‌ها به دنبال لباس‌های مشکی جدید و زیورآلات و طلای روز بودند. بنابراین با برگزار نشدن مراسم‌های عروسی و عزا، مصرف طلا و جواهر به صورت کلی زیورآلات کاهش پیدا کرده است.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تاکید کرد: درباره پدیده اجاره روزانه طلا هم چیزی نشنیده‌ام.       

منبع:ایلنا

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا