سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1701.1
مظنه4,403,000
18 گرم1,016,400
ارزش سکه9,919,959
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,425,000
نیم6,150,000
ربع3,850,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش بینی یک ساله قیمت طلا، فلز زرد دیگر گران نخواهد شد

از یک سال گذشته تا به امروز قیمت طلا حدودا افزایش 20 درصدی را تجربه کرده است و به اوج های جدیدی دست یافته است. اما اکنون به نظر می رسد که طلا دیگر افزایش چندانی نخواهد داشت.

پیش بینی یک ساله قیمت طلا، فلز زرد دیگر گران نخواهد شد


از یک سال گذشته تا به امروز قیمت طلا حدودا افزایش 20 درصدی را تجربه کرده است و به اوج های جدیدی دست یافته است. اما اکنون به نظر می رسد که طلا دیگر افزایش چندانی نخواهد داشت.

موسسه تحقیقات اقتصادی کپیتال اکونومی در جدید ترین پیش بینی خود که در روز گذشته منتشر شد اعلام کرد که قیمت طلا در سال آینده میلادی در حدود 1900 دلار قرار خواهد گرفت.

این موسسه همچنین پیش بینی کرد که این قیمت در حالی است که حجم فروش طلا احتمالا بالا تر از حجم خرید آن باشد که می تواند قیمت ها را پایین تر از این پیش بینی بیاورد.

طبق پیش بینی کپیتال اکونومی چشم انداز قیمت طلا همچنان مثبت می باشد چرا که بازدهی اقتصاد ایالات متحده همچنان پایین می باشد اما خطرات بسیار زیادی برای طلا وجود دارد که می تواند قیمت آن را کاهش دهد.

مهم ترین خطر پیش روی قیمت فلز زرد را می توان بهبود سریع تر از حد انتظار اقتصاد ایالات متحده آمریکا و دیگر کشور های جهان دانست که طلا را به قیمت های بسیار پایینی سوق می دهد.

با بهبود اقتصاد جهانی سرمایه گذاران شروع به فروش دارایی های امن کرده و این موضوع قیمت طلا را تا حد زیادی کاهش می دهد.

این موسسه اقتصادی معتقد است که دو خطر عمده پیش روی طلا قرار دارد که در نهایت باعث نزولی شدن قیمت طلا خواهد شد.

اولین خطر کاهش تقاضای خرید طلا افزایش فروش آن و دومین خطر افزایش تورم و بهبود اقتصاد ایالات متحده می باشد که می تواند باعث تغییر در نرخ بهره شده که تاثیر عمده ای بر کاهش قیمت طلا خواهد داشت.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا