اونس طلا1753.9
مظنه4,958,000
18 گرم1,144,500
ارزش سکه11,170,374
قدیم (بهار)11,350,000
جدید (امامی)11,715,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

یک بیماری ناشناخته جان ۱۴۰ نفر را در هند گرفت!

یک بیماری ناشناخته جان ۱۴۰ نفر را در هند گرفت. هند در حالی نگران این بیماری ناشناخته است که مثل بسیاری از کشور‌ها با مشکل شیوع ویروس کرونا هم دست به گریبان است.

به گزارش سایت طلا،مقام‌های هند می‌گویند که در حال تحقیق درباره مرگ مرموز ۱۴۰ نفری هستند که در دو روز گذشته به بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده‌اند.

این بیماری ناشناخته در شهر «ایلورو» در ایالت «آندرا پرادش» پیدا شده و دکتر‌ها می‌گویند که از نشانه‌هایش می‌توان به تهوع و غش اشاره کرد.

در بیمارستان دولتی ایلورو، چندین تخت را برای بیماران احتمالی بعدی خالی کرده‌اند.

این در حالی است که هند در این روز‌ها مثل بسیاری از کشور‌های جهان با مشکلات مربوط به شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند.

نتیجه تست کرونای بیماران منفی بود

رسانه‌های محلی می‌گویند از مبتلایان به این بیماری جدید، آزمایش کرونا گرفته‌اند و نتیجه آن منفی بوده است.

یک مقام بهداشتی در بیمارستان دولتی ایلورو گفته که بیماران به خصوص کودکان «یک دفعه شروع می‌کنند به بالا آوردن و از سوزش چشم‌هایشان شکایت می‌کنند. در حالی که بعضی غش کرده و چندبار به حال تشنج افتادند».

بسیاری از آن‌ها که کارشان به بیمارستان کشیده، خیلی زود بهبود پیدا کرده و زود مرخص شده‌اند.

بیماری ویروسی نیست

آلا کالی کریشنا سرینیویس، وزیر بهداشت در ایالت آندرا پرادش، گفته که نتیجه آزمایش خون از این افراد نشانه‌ای از بیماری ویروسی ندارد.

او گفت که بعد از بازدید مقام‌ها از محلی که این افراد در آنجا بیمار شده‌اند، احتمال آلودگی آب و هوا به عنوان عامل این بیماری از میان رفته است. آقای سرینیویس گفت: «این یک بیماری ناشناخته است و فقط نتیجه آزمایش می‌تواند عامل آن را مشخص کند.»رقبای سیاسی دولت می‌گویند که آلودگی عامل بیماری است.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد