سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1812.4
مظنه4,858,000
18 گرم1,121,400
ارزش سکه10,945,074
قدیم (بهار)11,100,000
جدید (امامی)12,200,000
نیم6,200,000
ربع4,200,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اندازه اعضای صورت تان شخصیت شما را فاش خواهند کرد

ما از روش های مختلفی می توانیم متوجه شویم که دارای چه شخصیتی هستیم. شخصیت ما به طور دقیقی با سبک زندگی و طبع بدن و حتی اعضای بدن در ارتباط است و تحقیقات علمی می توانند ثابت کنند که اعضای صورت ما شخصیتمان را فاش می سازند. کافی است بروید و در آیینه نگاهی به صورت خود بیندازید و مطلب زیر را بخوانید تا بفهمید چه شخصیتی در شما نهفته است.

اندازه اعضای صورت تان شخصیت شما را فاش خواهند کرد


ما از روش های مختلفی می توانیم متوجه شویم که دارای چه شخصیتی هستیم. شخصیت ما به طور دقیقی با سبک زندگی و طبع بدن  و حتی اعضای بدن در ارتباط است و تحقیقات علمی می توانند ثابت کنند که اعضای صورت ما شخصیتمان را فاش می سازند. کافی است بروید و در آیینه نگاهی به صورت خود بیندازید و مطلب زیر را بخوانید تا بفهمید چه شخصیتی در شما نهفته است.

بینی

افراد با بینی بلند سخت کوش هستند و بینی کوچک نشانگر احساسی بودن است.بینی رومی نشان دهنده باهوشی این افراد و بینی تیز نمایانگر ثروت است.

فرم صورت

صورت های بلند و لاغر نشان دهنده  هوش بالا و صورت پهن وگرد نشان دهنده موفقیت و خوشبختی درزندگی است.

لب ها( لب ها نیز مانند اثر انگشت منحصر بفرد هستند)

سایز لب متوسط نمایانگر مستقل بودن این افراد و این که از جر و بحث دوری می کنند. لب های بزرگ نشان دهنده مهربانی و لب های کوچک به شما می گویند این افراد قوی و دارای روحیه جنگجو در برابر مشکلات هستند.

دست ها( وجب باز انگشت ها را در نظر بگیرید)

اگر انگشت های شما فاصله زیادی از هم دارند دارای شخصیت جستجوگر و کنجکاوی هستید واگر فاصله آن ها کم است شخصیتی محتاط دارید.

طول انگشتان شما اگر انگشت حلقه از انگشت اشاره شما بلند تر باشد شما ریسک پذیر هستید و اگر انگشت اشاره شما بلند تر از انگشت حلقه شما باشد رهبری و مدیریت را دوست دارید و اگر هم اندازه باشند خوش صحبت و اجتماعی هستید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا