سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

راه بروید و گوشی همراه تان را شارژ کنید!

تمام شدن شارژ گوشی در بیرون از خانه یکی آزاردهنده ترین مشکلات می باشد. در خانه نیز تمام شدن شارژ گوشی مساوی است با قرار دادن آن در جایی دور از دسترس کنار پریز برق که برای بسیاری از افراد غیر ممکن به نظر می رسد.

راه بروید و گوشی همراه تان را شارژ کنید!تمام شدن شارژ گوشی در بیرون از خانه یکی آزاردهنده ترین مشکلات می باشد. در خانه نیز تمام شدن شارژ گوشی مساوی است با قرار دادن آن در جایی دور از دسترس کنار پریز برق که برای بسیاری از افراد غیر ممکن به نظر می رسد.
منبع تغذیه تلفن های همراه و گجت های پوشیدنی مانند ساعت هوشمند همگی از بارق و در نتیجه باتری موجود در آن ها می باشد. تمام شدن باتری آن ها یک معضل بسیار بزرگ شناخته می شود و مطمعنا همه شما را نیز عصبانی کرده است. به علاوه برای بسیاری از افراد دور بودن از تلفن همراهشان کاری غیرقابل تصور است و می خواهند در هنگام شارژ شدن نیز از آن استفاده کنند. این خود نیز مشکلات زیادی را به وجود می آورد که از جمله آن ها محدود بودن پریز در خانه ها و ثابت بودن جای آن ها می باشد. استفاده زیاد از پاوربانک نیز می تواند پاوربانک را به سرعت خراب کند. در ضمن بسیاری از اوقات نیز هردو پاوربانک و گوشی با هم خالی می شوند و دیگر راهی برای شارژ گوشی نمی ماند.
در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه با گجت های کوچکی می توانید از شر این مشکلات خلاص شوید.
امروزه شما می توانید با راه رفتن برق تولید کنید. روزانه یک تا دو ساعت راه رفتن می تواند برق مورد نیاز برای شارژ کامل تلفن هوشمندتان را فراهم کند. اگر به دوچرخه سواری علاقه دارید این زمان می تواند به نیم ساعت تا چهل دقیقه کاهش یابد.
گجت ها های بسیاری در بازار موجود است که این فعالیت را برای شما انجام می دهد. شما می توانید در مسیر کار، خانه و... گوشی همراه تان را نیز شارژ کنید. همچنین می توانید برای قدم زدن و پیاده روی بیرون بروید، ورزش کنید و نگران خالی شدن باتری گوشی تان هم نشوید.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا