سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش فروش یکساله محصولات سایپا شروع شد + جزییات

گروه خودروسازی سایپا در راستای تامین نیاز مشتریان واقعی و برنامه ریزی های صورت برای فروش و توزیع عادلانه خودرو در بین مصرف کنندگان، شرایط پیش فروش یکساله محصولات خود را فراهم کرده و از روز یکشنبه 18 خردادماه، به مدت 3 روز فعال خواهد شد.

به گزارش سایت طلا به نقل از خودرو بانک ،در اطلاعیه گروه خودروسازی سایپا آماده است که از ساعت 14 روز یکشنبه 18 خردادماه لغایت 20 خردادماه (به مدت 3 روز)، امکان ثبت نام در شرایط پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا وجود داشته و مشتریان به صورت شبانه روزی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی این شرکت، امکان ثبت نام و خرید اتومبیل مد نظر خود را خواهند داشت. لازم به ذکر است که فروش خودرو تنها از طریق سامانه فروش سایپا به آدرس اینترنتی https://Saipa.iranecar.com امکان پذیر خواهد بود.
مشتریانی که پیش از این جهت شرکت در طرح فروش فوق العاده این شرکت اقدام کرده اند، لازم است که با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور خود اقدام کنند. همانند طرح فروش فوق العاده، محدودیت های مختلفی برای ثبت نام در پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا لحاظ شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در زیر شاهد باشید.

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 1)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 2)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 3)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 4)

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا