سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قطار کیم جونگ اون در تفرجگاهی در کره‌شمالی رصد شد

تصاویر ماهواره‌ای یک اندیشکده آمریکایی نشان می‌دهد، قطاری که احتمالا متعلق به رهبری کره‌شمالی است، در یک منطقه دورافتاده در شرق این کشور رویت شده است و این مساله گمانه‌زنی‌ها درباره وضعیت سلامت وی را بیشتر می‌کند.

به گزارش سایت طلا  ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، این قطار در یک ایستگاه که از سوی خانواده کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در بازه زمانی ۲۱ و ۲۳ آوریل سال جاری میلادی در وونسان دیده شد.

وب‌سایت رصد فعالیت های کره‌شمالی موسوم به «نورث ۳۸» همچنین به این مساله اشاره کرد که حضور این قطار ثابت نمی‌کند که کیم جونگ اون کجاست یا اینکه وضعیت سلامتش به چه صورت است. اما به بررسی گزارش‌هایی می‌پردازد که رهبری کره‌شمالی در یک منطقه ویژه در ساحل شرقی این کشور به سر می‌برد.

گمانه‌زنی‌های زیادی درباره وضعیت سلامت رهبری کره‌شمالی از زمان غیبتش در مراسم تولد پدربزرگش در ۱۵ آوریل مطرح شد. کیم جونگ اون از زمان ریاست نشست کمیته مرکزی حزب حاکم کارگران کره‌شمالی در ۱۱ آوریل در انظار عمومی حاضر نشده است.

خبرگزاری دیلی ان.کی که توسط فراری‌های کره‌شمالی در سئول اداره می‌شود، گزارش کرده است که کیم جونگ اون در ماه جاری میلادی تحت عمل قلب قرار گرفت و حالا در یک ویلا در استان پیونگان شمالی تحت مداواست.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا