سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1788.4
مظنه4,757,000
18 گرم1,098,100
ارزش سکه10,717,521
قدیم (بهار)10,950,000
جدید (امامی)11,370,000
نیم6,450,000
ربع4,100,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دعوای ترامپ و دموکراتها بر سر بازگشایی اقتصاد بالا گرفت

رییس جمهور آمریکا در پیامی نوشت که خودش در خصوص زمان بازگشایی اقتصاد آمریکا تصمیم خواهد گرفت.

به گزارش سایت طلا  به نقل از رویترز، در شرایطی که آمریکا به اصلی ترین کانون درگیر با کرونا در جهان تبدیل شده و شمار قربانیان در آن از هر کشور دیگری بیشتر است، دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت که تصمیم گیری در خصوص زمان بازگشایی اقتصاد آمریکا تنها بر عهده وی خواهد بود.

ترامپ در توییتر نوشت:به دلایل خیلی زیادی، این مساله به تصمیم رییس جمهور بستگی خواهد داشت و من از نزدیک در حال مشورت با فرمانداران هستم و این روند ادامه خواهد داشت. من تصمیم درست را پس از مشورت با فرمانداران و با توجه به وضعیت تولید اتخاذ خواهم کرد، خیلی طول نخواهد کشید! 

ترامپ هم چنین با مقصر دانستن مطبوعات در زمینه کرونا گفت که دولت تصمیمات خود را بر اساس مشورت با فرمانداران اتخاذ خواهد کرد. 

بسیاری از جمهوری خواهان از جمله دونالد ترامپ و استیون منوچین، وزیر خزانه داری خواهان پایان یافتن تعطیلی سراسری کسب و کارها از ابتدای ماه آینده هستند اما دموکرات ها و ایالت هایی که فرمانداران آن ها دموکرات هستند، خواستار تمدید قرنطینه هستند. با این حال برخی از کارشناسان حقوقی معتقدند که ترامپ اختیارات محدودی برای اجبار کردن کارکنان برای بازگشت به کار هستند.

به دنبال تعطیلی گسترده کسب و کارها در آمریکا به دنبال شیوع گسترده کرونا و تنها در طول سه هفته اخیر، حدود ۱۶.۸ میلیون نفر از شاغلین آمریکایی برای دریافت مزایای بیکاری درخواست داده اند.

نانسی پلوسی، رئیس کنگره آمریکا با ابراز نگرانی نسبت به بیکار شدن گسترده شهروندان آمریکایی گفته است که به دلیل بیکاری بالا، ممکن است پس از پایان بحران کرونا با یک بحران افسردگی در آمریکا مواجه شویم.

وی با بیان اینکه بحران کرونا چالشی بسیار سخت برای کسب و کارهای نوپا و کوچک خواهد بود افزود: هنوز به طور دقیق نمی توانیم بگوییم که اقتصاد چه زمانی بازگشایی شده و فعالیت ها به سطح پیش از زمان بحران باز خواهند گشت.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا