سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1730.9
مظنه3,116,000
18 گرم719,300
ارزش سکه7,020,348
قدیم (بهار)7,100,000
جدید (امامی)7,410,000
نیم3,760,000
ربع2,070,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

نوبخت از آمادگی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبرداد

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه از آمادگی دولت برای تامین بخشی از منابع لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خبرداد.

به گزارش سایت طلا ، «محمد باقر نوبخت» افزود: آماده ایم بخشی از بدهی های دولت به تامین اجتماعی را با واگذاری اموال و سهام بپردازیم مشروط بر اینکه همه آنها صرف همسازی حقوق شود.

شایان ذکر است که در اواخر سال گذشته، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: همسان‌سازی حقوق مستمری بگیران، اولویت‌ سازمان تامین اجتماعی، دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

عادل دهدشتی در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته، مستمری بگیر شهر تهران، رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سراسر کشور و همچنین رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ایجاد و تقویت تعامل با شرکای اجتماعی، رسالت اصلی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان دانست و افزود: احیای  شورای راهبردی شرکای اجتماعی و برگزاری جلسات گفت و گو با هدف بحث و تبادل نظر و تحلیل مسائل درون سازمانی اقدامی موثر در جهت تقویت جایگاه شرکای اجتماعی است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
2 0

شاهد98 سه ماه میگه :

تاریخ: 1399/01/17 ساعت 02:38
امروز شنیدم که نوبخت این روباه مکار دوباره به بازنشستگان درمانده امید واهی داده است.دریکی از گروهها این متن از زبان یکه بازنشسته درج شده بودکه خیلی تاثیرگذاربود:
...خدایا تا کی تبعیض وحق کشی؟بخدا که از این همه بی عدالتی کارد به استخوانم رسیده است..مگر بازنشسته تامین اجتماعی از کشوری دیگر آمده است مسلمانان؟!! من بازنشسته با مدرک لیسانس باید دریافتی ام2400باشد آن هم با این وضعیت گرانی ودوجوان بیکار درخانه و هزاران درد وغصه و بیماری..به خدا که راضی هستم بیمارشوم وکرونا بگیرم وبمیرم تا بیشتر از این شرمنده زن وبچه هایم نباشم..ای خدا خودت شاهد باش که 30سال برای این کشور خدمت صادقانه کردم و مثل خیلی ها رشوه نگرفتم و از موقعیت شغلی سوءاستفاده نکردم..خدایا خودت به فریاد من و امثال من برس ویا مرگ را برایم رقم بزن که در اینجا عدالتی نمی بینم هر چه هست همه ش دوروی وریا واست ودروغ


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا