سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1856.6
مظنه5,367,000
18 گرم1,238,900
ارزش سکه12,091,851
قدیم (بهار)12,500,000
جدید (امامی)13,365,000
نیم7,000,000
ربع4,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تلاش اونس جهانی طلا برای شکستن مقاومت 1600 دلار

تحلیلگران و تجار بین المللی بر این باورند که نگرانی های مربوط به گسترش ویروس کرونا در چین و تبعات آن برای اقتصاد جهانی می تواند تاثیر مهمی بر افزایش قیمت طلا داشته باشد.

به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکو نیوز ، تحلیلگران معتقدند گسترش ویروس کرونای چینی از یک سو و تنش های سیاسی و نظامی در خاورمیانه می تواند همچنان موجب افزایش تقاضا و قیمت جهانی طلا شود.

بر اساس این گزارش Daniel Pavilonis استراتژیست ارشد موسسه RJO Futures در این باره گفت: اونس جهانی طلا برای شکستن سطح مقاومتی 1600 دلاری تلاش زیادی را آغاز کرده و در صورت شکستن این مقاومت حساس، سیگنال خرید صادر خواهد شد.

وی افزود: یک عامل مهم و موثر ویروس کرونا است که تاثیر منفی زیادی بر بازار سهام داشته و احتمال گسترش یابد. بازارهای بین المللی پیش بینی می کنند که ویروس کرونا می تواند موجب کاهش رشد اقتصادی چین شود و در صورت سرایت به سایر کشورها تبعات آن ناگوار خواهد بود.

George Gero تحلیلگر ارشد موسسه RBC Wealth Management گفت: قیمت طلا معمولا در شرایط حساس سیاسی و اقتصادی با افزایش روبرو می شود. در شرایط فعلی نگرانی ها درباره ویروس کرونا و سلامت و بهداشت جهان، تقاضا برای طلا را افزایش داده است.

Phil Flynn تحلیلگر موسسه Price Futures Group گفت: تشدید تنش های ژئوپلیتیک به خصوص در خاورمیانه و نگرانی درباره گسترش ویروس کرونا می تواند به نفع قیمت طلا باشد.

به نظر می رسد نااطمینانی درباره روند استیضاح ترامپ و برگزیت نیز می تواند موجب تقویت بیشتر قیمت طلا شود.

Pavilonis گفت: به نظر می رسد شکسته شدن سطح مقاومتی 1600 دلاری موجب افزایش تقاضا برای خرید طلا خواهد شد.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا