سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سایه جنگ کنار رفت و قیمت طلا را پایین آورد

به گزارش سایت طلا و به نقل از خبرگزاری کیتکو؛ جورج گرو، مدیر بخش سرمایه رویال بانک کانادا اعلام کرد که با کاهش احتمال رویداد جنگ در خاورمیانه، قیمت طلا پس از افزایش ناگهانی در پی تنش های میان ایران و آمریکا، کمی با کاهش روبرو شد. آخرین بار بهای هر انس طلا با 7 دلار کاهش به 1.553.20 دلار رسید.


20 دی 98

سایه جنگ کنار رفت و قیمت طلا را پایین آورد

یادداشت سردبیر: انتظار می­رود سال 2020 به مانند سال­های قبل، سالی سرشار از عدم اطمینان و تنش باشد. اما سوال این است که وقتی جنگ تجارت جهانی، برگزیت، تهدیدهای رکود اقتصادی سرانجام پایان یابند، چه دارایی هایی برنده محسوب خواهند شد. زمان، زمان رقابت پیشنهادات تجاریست. پس گزارش ویژه ما را در خصوص عوامل موثر بر تصمیمات سرمایه گذاری شما در سال 2020 از دست ندهید.

سایه جنگ کنار رفت و قیمت طلا را پایین آورد

به گزارش سایت طلا و به نقل از خبرگزاری کیتکو؛ جورج گرو، مدیر بخش سرمایه رویال بانک کانادا اعلام کرد که با کاهش احتمال رویداد جنگ در خاورمیانه، قیمت طلا پس از افزایش ناگهانی در پی تنش های میان ایران و آمریکا، کمی با کاهش روبرو شد. آخرین بار بهای هر انس طلا با 7 دلار کاهش به 1.553.20 دلار رسید. وی افزود که پس از چنین افزایش ناگهانی، کاهش قیمت دور از انتظار نبود، به خصوص پس از اعلام خبر تقویت وضعیت اشتغال در آمریکا که حاکی از آمار جالب توجهی در بخش خصوصی این کشور بود. با کاهش بحران میان ایران و آمریکا در تیترهای خبری، قیمت طلا به میزان سطح پایه خود بازگشت و با توجه به عوامل اقتصاد خرد پیش روی خواهد کرد. جورج گرو ادامه داد که بانک های مرکزی به دنبال به جریان انداختن اقتصاد می باشند و همینطور مسئله استیضاح رئیس جمهور آمریکا مطرح است، و قیمت طلا فعلا در سطح 1.550-1.580 دلار خواهد ماند.

کامرزبانک: با کاهش تنش در خاورمیانه قیمت طلا نیز پایین آمد

دنیل بیرزمن، تحلیل گر کامرزبانک می گوید با کاهش تنش ها میان ایران و آمریکا، قیمت طلا نیز با کاهش روبرو شد. ولی بهای طلا همچنان بالاتر از زمانی است که هنوز آمریکا حمله هوایی خود را انجام نداده بود. قیمت طلا تا این لحظه 70 دلار کاهش داشته است. با اینکه ترامپ در واکنش به حملات موشکی ایران به دو پایگاه نظامی آمریکا از تحریم های بیشتر صحبت می کند، ولی تنش های مربوط به جنگ نظامی فروکش کرده است. انتظار می رفت در این وضعیت قیمت طلا به سطح قیمت قبل از تنش ها باز گردد، با این حال تنها با 3.50 دلار کاهش به 1.552.50 دلار رسیده است.

فارکس تایم: بازارها دوباره آماده ریسک می باشند

به گزارش فارکس تایم، سرمایه گزاران طی 24 ساعت گذشته استراتژی خود را تغییر دادند و از وضعیت تدافعی و محافظه کارانه به سرمایه گزاری های ریسک دار روی آورده اند. طی افزایش تنش های میان ایران و آمریکا در روز سه شنبه، قیمت نفت بالا رفت، طلا به 1.600 دلار رسید و ارزش دارایی های 10 ساله آمریکا به کمترین میزان از نوامبر سال  گذشته رسید. با بازگشایی بازارها در روز چهارشنبه و همچنین مشاهده کاهش تنش ها میان ایران و آمریکا، انجام معاملات با آرامش بیشتری صورت گرفت. به گفته فارکس تایم، اگر درگیری نظامی صورت می گرفت، وضعیت برای سرمایه گذاران بسیار حساس می شد و می بایست با دقت تمام وضعیت را بررسی و تحلیل می نمودند. اکنون نفت نسبت به روز چهارشنبه 9 درصد ماهش داشته است و طلا با 4.10 دلار کاهش به 1.551.90 دلار در هر انس رسید. میزان میانگین Dow Jones  نیز 89 واحد افزایش داشت.

   

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا