سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با گران ترین ساعت‌های جهان آشنا شوید

گران ترین ساعت جهان بیش از 31 میلیون دلار قیمت دارد.

به گزارش سایت طلا  به نقل از بلومبرگ، ساعت های مچی همواره یکی از کالاهای مورد استفاده برای به رخ کشیدن ثروت بوده اند. اخیرا رکورد گران ترین ساعت مچی دنیا در حراجی شهر ژنو شکسته شد. در ادامه با سه ساعت گران قیمت دنیا که تا به حال به فروش رفته اند آشنا می‌شوید:

ساعت " گرند مستر" برند فیلیپ داتک

1- ساعت " گرند مستر" برند فیلیپ داتک

ابان ماه امسال رکورد گران قیمت ترین ساعت مچی فروخته شده در دنیا در شهر ژنو شکسته شد. ساعت ویژه برند "فلیپ پاتک" به مناسبت سالگرد تاسیس آن موفق شد با ثبت رقم عجیب و خیره کننده 31 میلیون فرانک ( حدود 31.33 میلیون دلار) رکورد گران ترین ساعت فروخته شده در سطح جهان را از آن خود کند.

از این ساعت تنها یک نمونه تولید شده و بدنه آن از فولاد ضد زنگ است. زنگ های هشدار کوچک و بزرگ، تقویم چهار رقمی و نشانگر منطقه زمانی ثانویه از دیگر امکانات این ساعت است. این ساعت که به مناسبت ۱۷۵ سالگرد تاسیس این برند رونمایی شد پیچیده ترین مکانیزم ساعت مچی تولید شده توسط پاتک فلیپ را دارا است.

ساعت " هانری گراوز" برند "فیلیپ پاتک"

2-ساعت " هانری گراوز" برند "فیلیپ پاتک"

این ساعت که توسط هانوری گراوز از طراحان اصلی این برند طراحی شده است در طول هشت سال ساخته شد و در نهایت در سال 1933 میلادی از آن رونمایی شد. پس از مرگ گراوز در سال 1953 میلادی، این ساعت به دختر وی به ارث رسید.

این ساعت در سال 1960 میلادی به ملبغ 200 هزار دلار به یک تاجر اهل شیکاگو به نام سث آتوود فروخته شد. پس ازآن این ساعت به خریداران مختلف فروخته شد و در نهایت آخرین بار به مبلغ 24 میلیون دلار به فروش رفت.

3- ساعت "پاول نویمان" برند رولکس

این ساعت که متعلق به پاول نویمان، بازیگر هالیوود بوده است در سال 2013 در حراجی کریستی به قیمت 75 هزار دلار فروش رفت اما پس از آن قیمتش به طرز عجیبی رو به افزایش بوده است. در سال 2017 این ساعت به قیمت 3.7 میلیون دلار به فروش رفت و امسال نیز در حراجی روز بیست و هفتم اکتبرقیمت آن به 17.75 میلیون دلار سرید تا لقب سومین ساعت گران قیمت فروخته جهان را از آن خود کند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا