سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1805.1
مظنه4,490,000
18 گرم1,036,500
ارزش سکه10,115,970
قدیم (بهار)10,250,000
جدید (امامی)11,020,000
نیم5,480,000
ربع3,250,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

6 روش کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام در چند سال اخیر تبدیل به یک معدن طلا شده و فرصت های زیادی را برای همه ی مردم دنیا برای درآمد زایی فراهم کرده،در این نوشته 6 راه کسب در آمد در اینستاگرام را بررسی میکنیم

6 روش کسب درآمد از اینستاگرام

امروز می خوایم به بررسی مواردی بپردازیم که از طریق اونا میشه از اینستاگرام کسب درآمد کرد و اگر به اندازه کافی زیرک باشیم،میتونیم از طریق این راه ها واقعا میلیونر شویم .

در این نوشته راه های کسب در آمد را بررسی میکنیم و در نوشته های بعدی، هر یک را به خوبی توضیح میدهیم.

 

1. تبدیل شدن به اینفلوئنسر
اینفلوئنسر به کسی میگن قدرت تاثیر گذاری بر روی تعداد مشخصی انسان داره و در واقع رفتار و گفتار و پندارش در یک مسئله خاص( که فالوورهاش به اون دلیل فالوش کردن) توسط اون تعداد شنیده و دیده میشه و روشون تاثیر میزاره.
معمولا کسی که بیشتر از ۵هزار فالوور واقعی داشته باشته توانایی تبدیل به اینفلوئنسر شدن رو داره ،البته کسی که کمتر از این مقدار فالوور دارن هم میتونن اینفلوئسر باشن.

 

2. رشد وایرال پیج ها
وایرال پیج به پیجی گفته میشه که محتوای وایرال موجود در پیج ها دیگه در اون پست میشه،پیج هایی که خودشون تولید محتوا میکنن که پست هاشون قابلیت وایرال شدن رو داره هم در این قسمت قرار دادم.

 

3. تبدیل شدن به واسط تبلیغاتی
واسط تبلیغاتی به کسی میگن که تبلیغ یک برند و یا محصول رو بین تعداد قابل توجهی از پیجهای خوب اینستاگرام پخش میکنه

 

روش های کسب درآمد از اینستاگرام

 

4. مشاور رشد پیج در اینستاگرام
مشاورِ رشد به کسی گفته میشه که به تمام تاکتیک ها و استراتژی های رشد در اینستاگرام آشنایی داره و میتونه به بقیه کمک کنه که به خوبی و در زمان کمتر به رشد دلخواهشون برسن.
مهمه که واقعا بر الگوریتم و تاکتیک های اینستاگرام سوار شید و واقعا بدونید که چیکار میکنید تا بتونید مشتریانی خوبی بگیرید.

 

5. راه اندازی فروشگاه اینستاگرامی
این راه کمی سخت تره چون نیاز به این داره که تعداد خوبی فالوور جذب کنید و واقعا محصولتون (چه فیزیکی چه غیر فیزیکی) باکیفیت باشه.

 

6. خرید و فروش و یا رشد و فروش پیج
با توجه به اینکه همیشه میشه پیج خریداری شده بازگردانده شه این راه کمی ریسکیه ولی خب اگه امکانات رو دارید رشد و بعد فروش پیج همیشه راه خوبی برای کسب درآمد بوده .

 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا