سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1466.1
مظنه1,823,500
18 گرم420,900
ارزش سکه4,108,346
قدیم (بهار)4,115,000
جدید (امامی)4,145,000
نیم2,180,000
ربع1,380,000

سازمان تجارت جهانی رسما مجوز اعمال تعرفه بر کالاهای اروپایی توسط آمریکا را صادر کرد

سازمان تجارت جهانی امروز رسما مجوز اعمال تعرفه بر 7.5 میلیارد دلار کالای وارداتی اروپایی توسط آمریکا را صادر کرد.

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، سازمان تجارت جهانی امروز رسما مجوز اعمال تعرفه بر 7.5 میلیارد دلار کالای وارداتی اروپایی به آمریکا را صادر کرد.

شورای حل اختلاف سازمان تجارت جهانی که متشکل از نمایندگان 164 کشور عضو این سازمان است، به آمریکا مجوز داده تا علیه سیاست‌های تجاری اتحادیه اروپا در حمایت از ایرباس و همچنین کشورهای انگلیس، فرانسه، آلمان و اسپانیا که در تولید هواپیماهای ایرباس نقش دارند وارد عمل شده و بر واردات کالا از این کشورها تعرفه اعمال کنند.

پیشتر دادگاه سازمان تجارت جهانی در موضوع شکایت آمریکا به دلیل تخصیص یارانه به ایرباس در اتحادیه اروپا حق را به طرف آمریکایی داده بود.

دنیس شی سفیر تجاری آمریکا در سازمان تجارت جهانی گفت که واشنگتن همچنان راه حل مذاکرات را ترجیح می‌دهد.

وی تاکید کرد البته این مسئله فقط زمانی اتفاق می‌افتد که اتحادیه اروپا مزایای تخصیص داده شده به هواپیمای ایرباس را به طور کامل از بین ببرد و این تضمین را بدهد که به هیچ عنوان دیگر یا در قالب یک مکانیزم دیگر آنها را مجددا اعمال نکند.

هیأت اروپایی نیز در نشست سازمان تجارت جهانی نسبت به اقدام آمریکا در اعمال تعرفه بر کالاهای اروپایی به شدت ابراز نگرانی کرد و گفت این مسئله کوته فکرانه خواهد بود.

اروپایی‌ها نیز شکایت مشابهی را علیه آمریکایی‌ها در حمایت از هواپیماسازی بوئینگ در سازمان تجارت جهانی مطرح کردند که انتظار می‌رود در سال 2020 به نتیجه برسد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا