سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلا1508.2
مظنه1,808,500
18 گرم417,400
ارزش سکه4,074,551
قدیم (بهار)4,080,000
جدید (امامی)4,171,000
نیم2,180,000
ربع1,380,000

یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود

گزارش‌ها حاکیست که تویوتاموتورز در کارخانه آلابامای آمریکا قصد دارد تولید یک خودروی شاسی بلند جدید را جایگزین خودروی تویوتا کرولا کند.

با توجه به افزایش روند استقبال مشتریان علی‌الخصوص در ایالات متحده آمریکا از خودروهای شاسی بلند، به نظر می‌رسد که بسیاری از خودروسازان در تلاشند تا با تولید و عرضه این مدل خودروها نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را جلب کرده و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهند.

حالا در تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت motor۱، به نظر می‌رسد که شرکت تویوتا موتورز نیز تصمیم گرفته است از کارخانه جدید جوینت ونچر خود با شرکت مزدا بهره‌گیری کند تا تولید یک مدل جدید شاسی بلند را جایگزین خودروهای سدان و اقتصادی تویوتا کرولا (Toyota Corolla ) کند.

هنوز معلوم و مشخص نیست که نام مدل و مشخصات دقیق این خودروی جدید شاسی بلند که تویوتا قصد جایگزینی آن را با کرولا دارد، چیست و چه ویژگی و قابلیت‌هایی خواهد داشت.

تویوتا تنها با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص نوشته و اعلام کرده است که این تصمیم در راستای پاسخگویی به نیاز و اقبال عمومی بازارهای جهانی علی‌الخصوص آمریکای شمالی نسبت به خودروهای شاسی بلند اتخاذ شده است.

این شرکت همچنین به نظر می‌رسد قصد دارد تولید تویوتا کرولا را در کارخانه بلواسپرینگز واقع در می سی سی پی ادامه دهد.

قرار است کارخانه جدیدی که حاصل همکاری مزدا و تویوتاموتورز بوده و واقع در هانتس‌ویل آلابامای آمریکاست، از سال ۲۰۲۱ میلادی به توسعه و تولید خودروهای مدنظر این دو شرکت بپردازد و بدین منظور بالغ بر چهار هزار نفر را استخدام کند. این دو شرکت ژاپنی در این پروژه همکاری خود حدود ۱.۶ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده‌اند.

انتهای پیام

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا