سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1559.8
مظنه2,162,500
18 گرم499,200
ارزش سکه4,872,113
قدیم (بهار)4,865,000
جدید (امامی)4,914,000
نیم2,470,000
ربع1,470,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

هشدار روسیه نسبت به افت قیمت نفت تا ۳۰ دلار

وزیر انرژی روسیه گفت:« این خطر وجود دارد که قیمت نفت به ۳۰ دلار در هر بشکه سقوط کند چون احتمال دارد اوپک و متحدانش به رهبری روسیه تا پایان سال بیش از نیاز بازار نفت تولید کنند».

 الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه با اشاره به اینکه روسیه احتمالا موافق تمدید توافق کاهش تولید اوپک است گفت: « این خطر وجود دارد که قیمت نفت به 30 دلار در هر بشکه سقوط کند چون احتمال دارد اوپک و متحدانش به رهبری روسیه تا پایان سال بیش از نیاز بازار نفت تولید کنند ».
آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه قبلا گفته بود اگر اوپک و شرکایش توافق کاهش تولید را تمدید نکنند، قیمت نفت به 30 دلار در هر بشکه سقوط می کند.
نواک در پاسخ به اظهارات سیلوانوف گفت که سناریوی سقوط قیمت نفت اتفاق نمی افتد. همه چیز بستگی به شرایط بازار نفت در نیمه دوم سال، جنگ های تجاری و تحریم ها دارد.
نواک گفت: « در واقع خطر تولید بیش از حد نفت وجود دارد. ولی در کل ... ما نیاز داریم وقایع ماه ژوئن را عمیق تر بررسی کنیم تا در نشست ماه جولای اوپک و متحدانش به یک تصمیم مشترک برسیم ».
خالد الفالح ، وزیر انرژی عربستان گفت: « ما به تمدید توافق کاهش تولید پس از ماه ژوئن نزدیک می شویم. وی اضافه کرد نکته مهم در حال حاضر تنظیم کاهش تولید تولید کنندگان غیر اوپک به رهبری روسیه است ».
ولی عربستان به قیمت 85 دلاری نفت برای متعادل کردن بودجه خود نیاز دارد. بنابراین عربستان و روسیه در مورد قیمت عادلانه نفت اختلاف نظر دارند.
فالح گفت: « من مطمئنم در اوپک همه موافق تمدید توافق هستند. تنها کشوری که باید به ما بپیوندد روسیه است ».
انتهای پیام/16

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا