سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بورس کانادا در بالاترین سطح 3 ماه اخیر

شاخص بورس کانادا با ثبت پنجمین صعود هفتگی متوالی خود در بالاترین سطح سه ماهه اخیر قرار گرفت.

 فایننشیال پست، شاخص بورس تورنتو در پایان آخرین دور از معاملات هفتگی با رشد ۸۵.۲۷ واحدی در سطح ۱۵ هزار و ۳۶۶.۰۵ واحد بسته شد. کاترین دل گرس، مشاور سرمایه‌گذاری در مؤسسه " تی دی ولث" گفت: پس از ریزش بورس کانادا در پاییز امسال، با توجه به افزایش احتمال اتخاذ سیاست محتاطانه‌تر توسط بانک‌های مرکزی آمریکا و کانادا در خصوص افزایش نرخ بهره، اکنون تمایل معامله گران به خرید سهام بیشتر شده است.

نماد شرکت‌های سلامت بیش از سایر نمادها در این افزایش مؤثر بودند با این حال رشد نمادها در بخش‌های دیگر چون مالی، صنعتی و انرژی مشهود بود.

بانک مرکزی کانادا از دسامبر سال گذشته رویکرد محتاطانه‌تری در خصوص افزایش نرخ بهره اتخاذ کرده است اما تفاوت بین نرخ بهره این دو اقتصاد مطرح آمریکای شمالی احتمالاً این بانک را وادار به تجدید نظر در رویکرد خود خواهد کرد. نرخ بهره کانادا در حال حاضر ۱.۷۵ درصد است که حدود ۰.۷۵ درصد کمتر از نرخ بهره آمریکا است.

در بازار ارز، ارزش دلار کانادا در برابر همتای آمریکایی آن کاهشی و در برابر یورو افزایشی بود به گونه‌ای که هر دلار آمریکا به ازای ۱.۳۲۱۵ دلار کانادا، هر یورو به ازای ۱.۵۰۳۸ و هر پوند به ازای ۱.۷۴۴۲ دلار کانادا و هر فرانک سوئیس به ازای ۱.۳۳۱۵ دلار کانادا مبادله شد.

در برابر سایر ارزهای مهم جهانی، هر دلار کانادا به ازای ۵۳.۷۱۰۱ روپیه هند، ۱.۰۵۳۷ دلار استرالیا، ۸۲.۸۲۸۵ ین ژاپن و ۵.۱۰۶۱ یوان چین مبادله شد.

 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا