سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلار کانادا بیش از ۹ درصد ارزش خود را از دست داد

با تداوم روند تضعیف ارزش دلار کانادا در سال جدید میلادی، زیان خریداران این ارز بیش از پیش شد.

 گلوب اند میل، در معاملات روز سه شنبه، به دلیل کاهش بهای نفت در بازارهای جهانی و کاهش صادرات چین که یکی از بزرگ ترین شرکای تجاری کانادا به شمار می رود، ارزش دلار کانادا در برابر همتای آمریکایی خود به پایین ترین سطح یک هفته اخیر رسید. آدام باتن، تحلیل‌گر مسائل ارزی در موسسه " فارکس لیو" گفت: اگر کاهش رشد اقتصادی چین آن گونه که هست ادامه یابد، مسیر پیش روی دلار کانادا مسیر روشنی نخواهد بود.

کسری حساب جاری کانادا در شرایطی که این کشور با مساله کاهش بهای نفت در بازارهای جهانی هم مواجه است، چشم انداز اقتصاد این کشور را تیره‌تر کرده است. کاهش رشد اقتصادی چین نیز بدان معناست که این کشور احتمالا نفت کمتری از کانادا خریداری و کالای کمتری به کانادا صادر خواهد کرد. دلار کانادا سال گذشته ۷.۸ درصد خود را از دست داد و از ابتدای امسال نیز ۱.۵ درصد از ارزش آن کاهش یافته است. باتن گفت: کانادا در زمینه بازار مسکن نیز با مشکلاتی مواجه است و تا زمانی که این بازار در رکود است، ارزش دلار کاهشی خواهد بود.

در معاملات امروز، هر یورو معادل ۱.۵۲۲۹ دلار، هر دلار آمریکا معادل ۱.۳۲۶۴ دلار، هر پوند انگلیس معادل ۱.۷۱۱۲ دلار و هر فرانک معادل ۱.۳۵۱۹ دلار قیمت گذاری شد.

هم چنین هر دلار کانادا به ازای ۵۳.۴۸ روپیه، ۱.۰۴۴۶ دلار استرالیا، ۱.۰۱۹۴ دلار سنگاپور، ۸۱.۹۵۵۸ ین ژاپن و ۵.۰۹۵۴ یوان چین مبادله شد.

 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا